Aerogate Homes

Eladó családi ház
Vácrátót

1/2
97 500 000 Ft97.5 M Ft 1 107 955 Ft/m2
1 + 3 szoba
88 m²

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Major Krisztina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

3% START HITELLEL MEGVÁSÁROLHATÓ, 30 % Önerővel!
ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ!
CÉGES ÉPÍTKEZÉS!

Vácrátóton , FÖLDSZINTES, 1 + 3 szobás, 400 nm telekkel rendelkező ÖNÁLLÓ CSALÁDI házat kínálunk eladásra!

A családi ház bruttó alapterülete 88 nm, 1+3 szobás, kert és teraszkapcsolatos amerikai konyhás nappalival, három világos hálószobával, tárólóval, egy kádas fürdőszobával, külön WC- vel előszobával, egy terasszal rendelkezik.

- Kitűnő minőség,
- Modern külső megjelenés
- Magas műszaki tartalommal épül 30-as téglából +
- 15 dryvit szigeteléssel.
- HŐSZIVATTYÚS fűtés, padlófűtéssel.
- Műanyag gondozásmentes 3 rétegű nyílászárók
- Biztonsági bejárati ajtó
- Gépkocsibeálló
- Ház stílusával megegyező, igényes utcafronti kerítés
- Kaputelefon
- Padlásfeljáró

Várható átadás: 2026 év vége!!

Ha ingatlan vásárláshoz még el kell adnia ingatlanát, kedvezményesen vállaljuk annak értékesítését!

Ha vásárláshoz hitelre van szüksége, hitel ügyintézőnk INGYENESEN segít Önnek megtalálni a piacon fellelhető legkedvezőbb hitelkonstrukciót.

Közlekedés:
M2 autópályán közlekedve könnyedén elérhető ,Közúton Vác és Gödöllő felől is a 2104-es úton érhető el, Északkeletről 2105-ös úton közelíthető meg. A vasútállomás Budapest–Vácrátót–Vác-vasútvonal és az Aszód–Galgamácsa–Vácrátót-vasútvonal érinti, melyeknek egy közös megállási pontjuk van itt.

Vácrátótról:
Vácrátót az Alföld északi részén található Veresegyházi-medencében fekszik. Vácrátót határának északi része a Gödöllői-dombsághoz, déli része pedig a Pesti-síkság hordalékkúpjához tartozik. Csodás hely, itt található a Vácrátóti Arborétum is.

Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1108 e Ft
1013 e Ft -9%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
97.5 M Ft m Ft
92 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó családi házak a környékről

Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
1 + 3 szoba
88 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

82.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

129.9 M Ft
10 szoba
321 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.5 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

77.5 M Ft
4 szoba
70 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

99 M Ft
5 szoba
146 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

94.5 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele