Oasis Residence

Eladó családi ház
Vácrátót

77 500 000 Ft77.5 M Ft 1 107 143 Ft/m2
4 szoba
70 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
Molnár Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Vác Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173542 hivatkozási számú vácrátóti családi ház.

Eladásra kínálok Vácrátót legdinamikusabban fejlődő városrészében a Szent István lakóparkban sarok telken épülő 2db önálló családi házat.

Az ingatlanok a lakópark szélén helyezkedik el nem messze a lakóparkban található óvodától. Amerikai konyhás nappali mellett három hálószoba, fürdőszoba wc -vel, és külön wc helyiség is megtalálható. A projekt jelenleg a tervezés fázisában tart, aminek köszönhetően még rugalmasan alakítható a belső elrendezése. Az nappalinak közvetlen kapcsolata van egy 20m2-es terasszal, mely elhelyezkedését tekintve intim teret ad családi rendezvényeknek, vacsoráknak. A kert mérete pedig kb. 350m2-es lesz.

A kulcsrakész ár tartalmazza a választható szanitereket, burkolatokat, épített kerítést, műanyag nyílászárókat, 15 cm-es szigetelést. A házban a melegvízről és a padlófűtésről pedig hőszivattyú gondoskodik.

Azon új otthon keresők figyelmébe ajánlom ezeket az épülő családi házakat, akik keresik a természetközeliséget, akik saját ízlésükre szeretnék formálni új otthonukat, akik fiatalos közegben nevelnék gyermeküket,vagy éppen nyugodt,de mégis modern környezetben töltenék öregkorukat. Vácrátót közlekedési szempontból is kiváló, mivel az m2-es autóút, az M3-as autópálya is 15-20 perc autózással elérhető. Legközelebbi nagyvárosok: Vác, Gödöllő, Budapest

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó vácrátóti családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #173542

Az Openhouse Vác Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2026. 01. 13.

4 szobás családi házak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1107 e Ft
1013 e Ft -9%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
77.5 M Ft m Ft
92 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó családi házak a környékről

Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
97 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

89.5 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

94.5 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

59.99 M Ft
3 + 3 szoba
160 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

94.5 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
114 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

75.5 M Ft
4 szoba
73 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

99 M Ft
5 szoba
146 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
88 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Vácrátót
Eladó családi ház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház