BAM Living

Eladó családi ház
Vác

+ 9 kép 1/12
108 000 000 Ft108 M Ft 1 000 000 Ft/m2
4 szoba
108 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1260 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 283
Tecnocasa - La Casa di Vác Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kisvácon eladó, teljesen felújított 108 nm-es házrész beépíthető tetőtérrel!

Amerikai konyhás nappali – tágas és világos központi tér

3 külön nyíló hálószoba – ideális családok számára

Fürdőszoba és WC külön helyiségben – praktikus kialakítás

Padlófűtés és gázkazán – modern, gazdaságos fűtés

Hűtő-fűtő klíma – egész évben kellemes hőmérséklet

5cm szigetelés

További előnyök:

Zárható garázs

Saját pince

Elkezdett tetőtér-beépítés (80nm) – akár egy különálló lakás kialakítására is kiváló lehetőség

1260 nm-es közös telek – sok zölddel, tágas térrel

A telken 30 méter mély fúrt kút

Elhelyezkedés:

Buszmegálló: kb. 1 perc séta

Bevásárlási lehetőség: kb. 10 perc séta

Iskola és óvoda pár perc sétára

Duna-part: mindössze 1-2 perc séta

Ez az ingatlan ideális választás családoknak, akik tágas otthont keresnek, de befektetők számára is nagyszerű lehetőség.

Kérdésével, illetve megtekintési szándékával keresse irodánkat.

Amennyiben hitelre lenne szüksége új otthonának megvásárlásához, profi hitelközvetítő kollégáink állnak rendelkezésükre díjmentesen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
1000 e Ft
837 e Ft -19%
Ennek az ára
Vác átlagár
108 M Ft m Ft
134.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác

Eladó családi házak a környékről

Vác
Eladó családi ház

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

159 M Ft
5 + 1 szoba
190 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

49.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

159.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

64.9 M Ft
5 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

115 M Ft
5 + 1 szoba
164 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

159 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

104.99 M Ft
6 szoba
142 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

130 M Ft
6 szoba
179 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

91 M Ft
3 + 1 szoba
138 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

199 M Ft
5 szoba
160 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

155 M Ft
6 szoba
221 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház