River Life

Eladó családi ház
Üröm

+ 17 kép 1/20
108 000 000 Ft108 M Ft 1 009 346 Ft/m2
4 szoba
107 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 972
Lakatos Mária
Living Home Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújított ház Üröm központi részén!

Üröm kedvelt, könnyen megközelíthető, központi részén eladó egy saroktelken lévő, felújított ingatlan. Két éve lett felújítva a tetőszerkezet, új nyílászárók kerültek beépítésre, a ház szigetelése is megtörtént, a belső terek is megújultak. Modern, Bosch kazánról működik a fűtésrendszer. Az épület a hagyományos parasztházak jellegét őrzi, hosszanti elrendezésű, terméskőből és téglából épült, de modernizált, felújított formában. A tornác és az udvarra néző nyílászárók barátságos, otthonos hangulatot teremtenek.

A ház 107 nm-es, tágas, világos terek és praktikus elrendezés jellemzi, két bejárattal, nagy hosszanti terasszal.

Beosztása: amerikai konyhás nappali, tusolós fürdő, kádas fürdő, wc, 3 szoba, gardrób.

A telek sík, több gépkocsibeállásra alkalmas, illetve egy egyállásos garázs is van rajta.

Az ingatlanra minden közmű be van vezetve, jogilag tiszta, tehermentes.

A központi elhelyezkedés miatt a lokáció kedvező, az infrastruktúra könnyen elérhető. Pár perc sétára Coop áruház, iskola, buszmegálló, Templom-tér, posta, éttermek.

Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődését, keressen, akár hétvégén is.

Az alaprajz és az adatok tájékoztató jellegűek.

English:

Renovated house in the center of Üröm!

A renovated property on a corner plot is for sale in the popular, easily accessible center of Üröm. The roof structure was renovated two years ago, new windows and doors were installed, the house was insulated, and the interior was also renovated. The heating system is powered by a modern Bosch boiler. The building retains the character of a traditional farmhouse, with a longitudinal layout, built of natural stone and brick, but in a modernized, renovated form. The porch and windows overlooking the courtyard create a friendly, homely atmosphere.

The house is 107 square meters, characterized by spacious, bright rooms and a practical layout, with two entrances and a large longitudinal terrace.

Layout: living room with open-plan kitchen, bathroom with shower, bathroom with bathtub, toilet, 3 rooms, wardrobe.

The plot is flat, suitable for parking several cars, and there is also a single garage.

The property has all utilities connected, is legally clear and unencumbered.

Due to its central location, the location is favorable and the infrastructure is easily accessible. A few minutes walk away are a Coop supermarket, school, bus stop, Templom Square, post office, and restaurants.

If the ad has piqued your interest, please contact us, even on weekends.

The floor plan and data are for informational purposes only.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
1009 e Ft
755 e Ft -34%
Ennek az ára
Üröm átlagár
108 M Ft m Ft
143.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

250 M Ft
7 szoba
185 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

449.9 M Ft
6 szoba
783 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

194.5 M Ft
5 + 1 szoba
107 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
236 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

438 M Ft
9 szoba
328 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

350 M Ft
9 szoba
427 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

280 M Ft
5 szoba
170 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

379 M Ft
5 szoba
225 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

149.9 M Ft
6 szoba
108 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

399 M Ft
6 szoba
514 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

699 M Ft
7 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

259.9 M Ft
10 szoba
383 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

104 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Tápiószőlős