Aerogate Homes

Eladó családi ház
Üllő

+ 17 kép 1/20
91 900 000 Ft91.9 M Ft 1 032 584 Ft/m2
4 szoba
89 m²
építés éve:1974

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 802 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas, otthonos ház Üllőn ahol két generáció is kényelmesen elfér

Sok család álma, hogy együtt maradhassanak a szeretteikkel úgy, hogy közben mindenkinek megvan a maga nyugalma, élettere és kényelme.
Ez az üllői otthon pontosan ezt kínálja: két külön lakrészt, közös udvart, és igazi otthonérzést egy nyugodt, rendezett utcában.

Üllő egyik legkedveltebb, állandó lakosok által lakott részén, az Akácfa utcában található ez a gondosan karbantartott, két külön bejáratú családi ház.
Ideális választás kétgenerációs családnak, idősebb szülők közelében élő gyermekes párnak, vagy befektetőnek, aki bérbeadásban is gondolkodik.

A nagyobb, 62 m²-es lakrész tágas nappalijával és két hálószobájával egy család számára kényelmes és jól használható teret biztosít.
A másik, 27 m²-es lakrész külön bejárattal rendelkezik, így kiváló megoldás lehet felnőtt gyermek, idős szülő vagy bérlő számára is.
A ház minden részletéből látszik, hogy szeretettel tartották rendben.

Főbb jellemzők:

Stabil, 40 cm vastag tégla falazat, magas beton alap és fafödém

A nagyobb lakrész 5 éve teljes belső felújításon esett át (megújult víz- és villanyhálózat, korszerű műanyag nyílászárók, redőnyök)

A kisebb lakás frissen festett, azonnal költözhető

Fűtés: gázkazán és vegyes tüzelésű kazán gazdaságos és rugalmas megoldás

Mindkét lakrészben külön villanybojler, a kisebbik lakásban éjszakai áramról működik

16 m²-es garázs, valamint további két autó számára udvari beállási lehetőség

802 m²-es, összközműves, rendezett telek gyümölcsfákkal, gondozott kerttel

Miért jó választás Üllő?

Üllő a BudapestVecsésMonor vonalon fekszik, így kiváló közlekedést kínál mind autóval, mind tömegközlekedéssel.
Az M0, M4 és a 31-es főút néhány perc alatt elérhető, vasúttal pedig mindössze 25 perc a Keleti pályaudvar.
A városban helyi buszjáratok, bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda, orvosi rendelő és gyógyszertár is megtalálható.
Egyre több fiatal család választja otthonául, akik értékelik, hogy Budapest közelében élhetnek, mégis valódi vidéki nyugalmat kapnak.

Kinek ajánlom?

Kétgenerációs családoknak, akik közös telken, de külön élettérben szeretnének élni

Fiatal pároknak vagy befektetőknek, akik számára a bérbeadás is vonzó lehetőség

Azoknak, akik rendezett, csendes környéken, jó szomszédok között keresnek nyugalmat és biztonságot

Ez az otthon egyszerre kínál teret, nyugalmat és lehetőséget.
Hívjon bizalommal, és nézze meg személyesen, miért szeret bele mindenki, aki belép a kapun.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: HZ014181

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Üllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üllő m² ár
1033 e Ft
900 e Ft -15%
Ennek az ára
Üllő átlagár
91.9 M Ft m Ft
105.6 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üllő

Eladó családi házak a környékről

Üllő
Eladó családi ház

Üllő

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Üllő, Pesti út
Eladó családi ház

Üllő

149 M Ft
4 szoba
172 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

107.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

117 M Ft
6 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

149 M Ft
4 szoba
172 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

91.9 M Ft
4 szoba
89 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

299 M Ft
6 szoba
320 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

160 M Ft
6 szoba
240 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

109 M Ft
5 szoba
115 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

117 M Ft
6 szoba
282 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

72.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft