City Pearl

Eladó családi ház
Újszász

+ 2 kép 1/5
59 990 000 Ft59.99 M Ft 666 556 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 407
Kiss Katalin
CasaNetWork Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A CasaNetWork Ingatlanhálózat kínálatában eladó épülő ikerházak Újszászon! 
Az ingatlan hirdetési azonosítója: 174602303
A hirdetett lakás: A. lakás: fűtött lakótér: 80 nm + 18,58 nm terasz
A ház modern technológiával, kiváló minőségű, minősített anyagokból készül: 
- falazata könnyűszerkezetes, fa szerkezetű. 15 cm-es fal, 15 cm hőszigeteléssel. Belső válaszfalak 10 cm vastagságúak. Így falazat kiváló hőszigetelő képességekkel rendelkezik, így télen-nyáron komfortos hőmérsékletet biztosít. A nyílászárók hő- és hangszigetelő műanyag ablakok, amelyek fokozzák az energiahatékonyságot, és kellemes belső klímát teremtenek.
Az ikerházakhoz saját kertrész és autóbeálló tartozik.
A fűtésről hőszivattyús fűtés gondoskodik padlófűtéssel. A nyári hőséget lakásonként 1 db inverteres klímaberendezés teszi elviselhetővé.
Ez az otthon minden műszaki és kényelmi igényt kielégít, amit a modern családi élet megkövetel.Főbb jellemzők:

Tágas belső tér: 2 szoba, nappali-konyha, fürdőszoba+Wc, külön WC, háztartási helyiség, előtér és terasz.

Minőségi burkolatok: Laminált parketta melegburkolatként, választható mintázattal. Hidegburkolat: padlólap, legfeljebb 6.000 Ft/m² értékben.

Modern nyílászárók: Műanyag ablakok hő- és hangszigetelő, 3 rétegű üvegezéssel, erkélyajtók – a lakás szellőztetése a tulajdonos feladata.

Felszerelt fürdő és konyha: Kád vagy tusoló, kézmosó a fürdőben, wc

Korszerű fűtési rendszer: hőszivattyús fűtés, padlófűtés és radiátoros fűtés kombinációja.

Klíma: Inverteres klímaberendezés a kellemes nyári hőmérsékletért.

Biztonságos bejárat: többpontos zárral ellátott biztonsági ajtó.

Energetikai besorolása: A++
Műszaki adatok:

Válaszfalak: 10 cm-es falazat 

Tető: Azzurro betoncserép

Közművek: Gáz, víz, villany, csatorna

Várható átadás: 2026 év vége
Az ingatlan műszaki tervei alapján hirdetjük meg. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a használatbavételi engedély kiadását követően kisebb m²-eltérések előfordulhatnak.
Amennyiben a CasaNetWork Cegléd által kínált, 174602303 azonosítószámú ikerház, vagy bármely más ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megadott telefonszámon!
Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésben szereplő adatok a megbízótól származnak, azok pontosságáért felelősséget nem vállalunk.
Ügyfeleink részére díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézést biztosítunk! A 3%-os lakáshitelek elérhetőek! 
CasaNetWork – Ingatlanban otthon vagyunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Újszászon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újszász m² ár
667 e Ft
476 e Ft -40%
Ennek az ára
Újszász átlagár
59.99 M Ft m Ft
36.3 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újszász

Eladó családi házak a környékről

Újszász
Eladó családi ház

Újszász

17.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

46 M Ft
1556 m²
98 m²
Újszász, Munkás út 30
Eladó családi ház

Újszász

1.81 M Ft
1 + 1 szoba
139 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

54.423 M Ft
3 szoba
63 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

14.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

34 M Ft
2 + 2 szoba
80 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

59.5 M Ft
4 szoba
214 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

56.055 M Ft
3 szoba
65 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

59.5 M Ft
4 szoba
214 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

54.423 M Ft
3 szoba
63 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

10.9 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
Újszász
Eladó családi ház

Újszász

11.9 M Ft