Aerogate Homes

Eladó családi ház
Újpetre

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
53 350 000 Ft53.35 M Ft 333 438 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 1648 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Scheffer István
Scheffer István Duha House Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Újpetrén, több funkciós épület együttes, mely magában foglal egy 160nm-es két szintes lakóházat, egy 210 m2 nagyságú gazdasági épületet, egy 78 m2-es gépkocsi tároló+gazdasági épületet, valamint egy dupla fedett beállót. Az ingatlan 1648 m2, bekerített telken fekszik, közművek közül a víz és a áram bent van, a gáz pedig az utcában található. A komplexum alkalmas lehet, lakó vagy iroda háznak, asztalos, autószerelő vagy egyéb műhelynek, bármilyen ipari tevékenységre, raktározásra vagy akár nagyobb átalakítás után vendégháznak, turisztikai célokra is. Ha felkeltettem érdeklődését,kérem hívjon!

53350000 Ft
Scheffer István 0036309892645

Referencia szám: HZ038744

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 26. Utoljára módosítva: 2025. 04. 25.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újpetre

Eladó ingatlanok a környékről

Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Újpetre, Kossuth utca
Eladó családi ház

Újpetre

39.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

22 M Ft
5 szoba
130 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

39.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

44.99 M Ft
4 szoba
118 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

36 M Ft
8 szoba
200 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

39.5 M Ft
3 szoba
108 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

78.5 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Újpetre, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Újpetre

15.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Újpetre, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Újpetre

39.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Újpetre
Eladó családi ház

Újpetre

22 M Ft
5 szoba
130 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft