Oasis Residence

Eladó családi ház
Tura

+ 13 kép 1/16
45 000 000 Ft45 M Ft 409 091 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:1978

Részletes adatok

Telekméret: 2248 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769713
Kulcsár Imola
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülettel, garázzsal, szigetelt, felújított, jó állapotban lévő, gázkazán és vegyes tüzelésű fűtéssel, egy 2250 nm-es telken.

Telek:
2250nm-es, összközműves, a térképszelvényre feltüntetés jelenleg van folyamatban . Fém kerítés, kapu, épülethez épített garázs, rendezett kert és egy külön 35 nm-es melléképület, tárolásra alkalmas.

Épület:
A lakás bejárata az udvar felől van, az ingatlant udvar felőli részen végig fedett terasz védi. Tágas előszobából minden helyiség külön bejárattal érhető el. 2 hálószoba, nappali, külön étkező konyhával, kamrával. Fürdőszoba, külön WC helyiség. Az étkezőből udvari eléréssel is egy zárt terasz található, amiből a pince helyiségek is elérhetők. A hőközpont is itt található, valamint 2 egyéb helyiségből álló műhely és tároló lehetőséggel.

Finanszírozás:
Az ingatlan teljesen tehermentes 1/1 tulajdon. A térképszelvényen való feltüntetésig csak készpénzért megvásárolható!

Tárolás, parkolás:
A ház alá van pincézve, a melléképület jelenleg tárolásra van használva. A garázs és a melléképület is további lehetőséget rejt magában.

Műszaki:
A külső már csak egy festést kíván, a tető kiváló állapotban van. A belső részek felújított, jó állapotú, azonnal használható állapotban vannak.
A fűtést mind a külön gázkazán, vegyes tüzelésű kazán adja, radiátoros fűtőtesteken keresztül.

Környék, közlekedés:
Az ingatlan, Tura csendes környékén található. A környék igazi vidéki nyugodt hangulatával ideális választás lehet azok számára, akik csendes, de mégis jól megközelíthető helyen keresnek otthont. A tér környékén séta távolságban kisbolt, gyógyszertár, orvosi rendelő és a kastély is megtalálható. Közlekedési szempontból fontos, hogy két irányban is elérhető mind a nagyobb települések mint Aszód, Gödöllő, Gyömrő, valamint az M3-s és a 31-s főúton keresztül több irányból Budapest is.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Jöjjön el, nézze meg, szeressen bele, legyen Ön a a következő lakója!

Érd: Kulcsár Imola, tel: +36/20/240 4146, e-mail: kulcsar.imola@dh.hu

Az ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával!?
Hitelre történő vásárlás esetén Bankfüggetlen Credipass Pénzügyi Szakértőnk kötelezettség nélkül megtalálja az Ön számára legkedvezőbb megoldást! A tanácsadás ingyenes!

Referencia szám: HZ042783

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás családi házak ára Turán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tura m² ár
409 e Ft
487 e Ft 16%
Ennek az ára
Tura átlagár
45 M Ft m Ft
44.8 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tura

Eladó családi házak a környékről

Tura
Eladó családi ház

Tura

38 M Ft
3 szoba
110 m²
Tura, Katona út
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
58 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tura, Alsóerdő sor
Eladó családi ház

Tura

25 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura, Vásár utca
Eladó családi ház

Tura

195 M Ft
4 szoba
570 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

13.499 M Ft
1 szoba
26 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

26.9 M Ft
3 szoba
93 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szabadbattyán