City Pearl

Eladó családi ház
Törtel, Luzsányi Pál út

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
55 900 000 Ft55.9 M Ft 517 593 Ft/m2
4 szoba
108 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 652 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999334
Csobai Lászlóné
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ceglédtől 15 km távolságra Törtelen kínálom megvételre ezt az új építésű 91 családi házat.

Az ingatlan műszaki leírása :

- 50 cm beton alapzat+ 15 cm aljzat szigeteléssel ellátva

-Fa födém 20 cm kőzetgyapot szigeteléssel

- Bramac tető cserépfedés

-Impregnált fa szerkezet, kőzetgyapot belső szigeteléssel+ 10 cm vastag porisztirol homlokzati szigeteléssel ellátva, nemes vakolat záró réteggel.

-3 rétegű műanyag nyílászárók

-elektromos cirkó fűtés padlón keresztül történő hőleadással

Szaniterek , Beltéri ajtók, lámpatestek a vételárban

Hideg - meleg burkolatok 6000/nm áron választhatóak.

Az épület teljes műszaki leírását megtekintéskor személyesen prezentálom.

Várható átadás : 2026.01. hó

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Törtelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törtel m² ár
518 e Ft
465 e Ft -11%
Ennek az ára
Törtel átlagár
55.9 M Ft m Ft
51.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törtel, Luzsányi Pál út

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

28.5 M Ft
5 szoba
175 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

13.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

39 M Ft
1 + 1 szoba
118 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

44.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

69.1 M Ft
3 szoba
102 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24 M Ft
3 szoba
70 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

43 M Ft
5 szoba
150 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

65 M Ft
4 szoba
91 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

31.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24 M Ft
3 szoba
70 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

70.5 M Ft
3 szoba
103 m²
Törtel, Nincs utca
Eladó családi ház

Törtel

13.8 M Ft
4 + 1 szoba
134 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

29 M Ft
4 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba