Metrodom

Eladó családi ház
Törökbálint

+ 17 kép 1/20
398 000 000 Ft398 M Ft 1 730 435 Ft/m2
5 szoba
230 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1275 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kalmár-Berki Éva
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Törökbálint Tükörhegyen önálló családi ház!Okos otthon!
Ne hagyja ki ezt a különleges ajánlatot, ha Ön is egy olyan otthont szeretne, ahol a mindennapok ünnepélyessé válnak a természet és a modern életérzés harmóniájában.

Az ingatlan korszerűsége és a minőségi építőanyagok használata hosszú távon is biztosítja a komfortos és gondtalan lakhatást. A modern, minimál stílusban megalkotott ház azoknak kínál ideális otthont, akik értékelik a letisztultságot, a nyugalmat és a természet közelségét az előkelő Törökbálint Tükörhegyi utcában.

A környezet nyugalma és a ház elhelyezkedése egyedülálló élményt nyújt lakóinak. A túloldalon húzódó zöldövezeti területek és a lenyűgöző panoráma mindennapjait varázslatos hangulattal töltik meg, miközben a város zajától távol élvezheti az élet minden pillanatát.

A ház modern, letisztult vonalvezetésével és magas minőségű, gondosan kiválasztott anyaghasználatával minden igényt kielégít. A tágas, jól megtervezett belső terek és a nagy ablakok révén a lakóterekben uralkodó természetes fény egész nap átöleli az otthont, kiemelve annak elegáns adottságait.
Eladó egy páratlanul egyedi, 230 m²-es, napfényes minimál stílusú lakóház Törökbálint Tükörhegy legvágyottabb utcájában, csodálatos panorámával. A gazdagon fényárasztott, saroktelek ingatlan kivételes adottságainak köszönhetően csak egy szomszéddal büszkélkedhet, így a magánélet és a nyugalom garantált.Ha érdekli az ingatlan várom hívását.

398000000 Ft
Érdeklődni: Kalmár-Berki Éva
0620/348-7474
berki.eva@dh.hu

Referencia szám: HZ046668-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

5 szobás családi házak ára Törökbálinton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökbálint m² ár
1730 e Ft
1104 e Ft -57%
Ennek az ára
Törökbálint átlagár
398 M Ft m Ft
340.2 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törökbálint

Eladó családi házak a környékről

Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

170 M Ft
9 szoba
201 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.25 M Ft
7 szoba
426 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

199.99 M Ft
3 szoba
103 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

249 M Ft
8 szoba
284 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.478 M Ft
7 szoba
426 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

170 M Ft
9 szoba
201 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.25 M Ft
7 szoba
426 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

140 M Ft
4 szoba
0 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

365 M Ft
9 szoba
401 m²
Törökbálint, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Törökbálint

345 M Ft
8 szoba
318 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

196 M Ft
5 szoba
204 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

35 M Ft
2 szoba
62 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

398 M Ft
5 szoba
230 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház