Oasis Residence

Eladó családi ház
Törökbálint

+ 17 kép 1/20
249 000 000 Ft249 M Ft 1 556 250 Ft/m2
4 szoba
160 m²
építés éve:1997

Részletes adatok

Telekméret: 305 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pongrácz Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Törökbálint – Tükörhegyi csoda

Felújított, kiváló műszaki állapotú, önálló hrsz.-számú sorház középső tagja eladó

A 160 m²-es, kétszintes ingatlan 1997-ben épült, könnyűszerkezetes technológiával, kiváló hőszigeteléssel. A ház folyamatosan karbantartott és teljeskörűen felújított: megújult az elektromos hálózat, a fűtési rendszer, a tető, a beltér és a kert is.
A ház fizikailag teljesen különálló, nincs közös fal a szomszédokkal.

Műszaki jellemzők

- Bosch kondenzációs kazán
- Padlófűtés
- Inverteres klíma
- Intelligens, telefonról vezérelhető hűtés–fűtés és világítás

Belső elrendezés

Földszint – kb. 80 m²
Tágas, világos terekkel rendelkező nappali–étkező–konyha, teljesen gépesített konyhabútorral és minőségi berendezésekkel.

Emelet – kb. 80 m² + terasz
Nagy méretű hálószoba és wellness-jellegű fürdő: jacuzzi, finn szauna, sófal, légtisztító.

Elhelyezkedés

A környék kiemelten biztonságos, csendes, rendezett utcákkal. Gyalogosan és autóval is könnyen elérhető a teljes infrastruktúra: bevásárlóközpontok, sportlétesítmények, iskolák, óvodák, egészségügyi szolgáltatások, éttermek.
Gyors közlekedési kapcsolatok: M1–M7–M0 a közelben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Törökbálinton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökbálint m² ár
1556 e Ft
1404 e Ft -11%
Ennek az ára
Törökbálint átlagár
249 M Ft m Ft
199.2 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törökbálint

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

199.99 M Ft
3 szoba
103 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Törökbálint, Károlyi Mihály u 58
Eladó családi ház

Törökbálint

144.5 M Ft
3 + 4 szoba
178 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.25 M Ft
7 szoba
426 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

325 M Ft
8 + 1 szoba
318 m²
Törökbálint, Munkácsy Mihály utca
Eladó családi ház

Törökbálint

399 M Ft
1 szoba
340 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

35 M Ft
2 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

249 M Ft
8 szoba
284 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

199.99 M Ft
3 szoba
103 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Törökbálint, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Törökbálint

345 M Ft