Avico Greentop

Eladó családi ház
Törökbálint

+ 17 kép 1/20
599 000 000 Ft599 M Ft 1 843 077 Ft/m2
5 szoba
325 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 734 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

C I T Y C A R T E L
bemutatja:

Modern elegancia, lélegzetelállító panorámával – Törökbálint

Törökbálint legszebb, délnyugati fekvésű hegyoldalában, örökpanorámás elhelyezkedéssel kínáljuk eladásra ezt a 2024-ben épült, 325 nm-es luxusvillát, amely a modern építészet, a kényelmes életvitel és a kifinomult design tökéletes harmóniáját nyújtja.

A 734 nm-es, gondosan kialakított lépcsőzetes telken álló ház minden négyzetmétere az igényességet és a minőséget tükrözi — a minőségi faburkolatoktól a mennyezetig érő ajtókig, a kristálycsillároktól a legapróbb, funkcionális részletekig.

Élettér és elrendezés
A ház 5 szobával, 4 fürdőszobával + gardróbokkal,háztartási helyiség, wellness- és konditeremrészleggel rendelkezik.
Központi tere a több mint 60 nm-es DNy-i panorámás nappali–konyha–étkező, amely a 43 nm-es panorámaterasszal egybenyitható, így a belső és külső terek között tökéletes átmenet jön létre.
A 40 nm-es egyedi kialakítású dupla garázs és a külön háztartási helyiség szennyesledobóval teljes komfortot kínál.

A felső szinten 2 luxus hálószoba lakosztály kapott helyet és két nagy terasz (14, 16 nm) biztosít lenyűgöző kilátást.

A legalsó szinten lévő wellnessrészlegben TechnoGym konditerem és Caldera Spa jakuzzi (önsózó, LED-világítással) teszi teljessé az otthoni pihenést és feltöltődést (itt padlófűtés, klíma és közvetlen kertkapcsolat van).

Külső megjelenés és kert
A külső megjelenés minimalista, mégis karakteres: a homlokzatot fekete kőfurnér és fahatású kerámialapok alkotnak elegáns kontrasztot, a rejtett üvegkorlátok pedig még inkább kiemelik a kortárs architektúrát.
A fűtött, térkő burkolatú beálló automatikus hangulatvilágítást és külső hőmérséklethez igazodó fűtést kapott.
A kert öntözőrendszerrel, locsolómérővel, ültetett növényekkel és alacsony támfalakkal lett kialakítva – rendezett, mégis természetközeli összhatással.

Anyaghasználat és technológia
30-as téglafalazat, 15 cm-es hőszigetelezéssel, hanggátló fallal
Prémium faburkolatok, mennyezetig érő, síkban záródó ajtók
Belső terekben: Marazzi 60×120-as burkolatok, Sahara Noir kőporcelán díszítéssel
Német karc- és vízálló fa parketta
Miele gépekkel szerelt konyha, főzőlapba integrált elszívóval
Hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés (H tarifa)
BWT vízlágyító és szűrőrendszer, Grohe szaniterek, ACO folyókák
JANKO fa-alu nyílászárók, elektromos zsaluziákkal
A+ energetikai besorolás

Okosotthon és biztonság
A ház teljes mértékben okosotthonként működik:
Apple HomeKit rendszer iPad mini központi vezérléssel
Philips Hue világítás, Eufy AI biztonsági rendszer
Amplifi Mesh Wi-Fi teljes lefedettséggel
Somfy kapuk és LED-es pergola távoli vezérléssel
Fekete üveg Livolo érintőkapcsolók, a modern elegancia jegyében

Garázs és különleges részletek
A 40 nm-es dupla garázs önmagában is designélmény: fekete festett falak, Lamborghini tapéta, méhsejtmintás LED-világítás, beépített szekrények és elektromos autótöltő emelik ki az átlagból.

A vételár tartalmazza a teljes luxus bútorzatot és minden kiegészítőt, így a ház azonnal, kompromisszumok nélkül birtokba vehető.
Az ingatlan társasházi formájú (ikerfél), önálló helyrajzi számú, tehermentes.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Hívását szeretettel várom.

ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
+3630-815-2510
V.ZSUZSA@CITYCARTEL.HU

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Törökbálinton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökbálint m² ár
1843 e Ft
1102 e Ft -67%
Ennek az ára
Törökbálint átlagár
599 M Ft m Ft
355.2 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törökbálint

Eladó családi házak a környékről

Törökbálint, Károlyi Mihály u 58
Eladó családi ház

Törökbálint

144.5 M Ft
3 + 4 szoba
178 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

170 M Ft
9 szoba
201 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.25 M Ft
7 szoba
426 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

41.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

325 M Ft
8 + 1 szoba
318 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

128 M Ft
4 szoba
81 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

365 M Ft
9 szoba
401 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

628.53 M Ft
7 szoba
426 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

140 M Ft
4 szoba
0 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

196 M Ft
5 szoba
204 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

170 M Ft
9 szoba
201 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Törökbálint, Toldi utca
Eladó családi ház

Törökbálint

147.9 M Ft
8 szoba
154 m²
Törökbálint