River Life

Eladó családi ház
Tököl

+ 17 kép 1/20
66 500 000 Ft66.5 M Ft 950 000 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 709 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 641
Csík Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tökölön, csendes aszfaltos utcában eladó egy nettó 70 nm-es, három szobás családi ház,709 nm telekkel és melléképületekkel!

A 70 nm alapterületű ház beton alapra, vegyes falazattal beton födémmel, cserép fedésű tetővel 1972-ben épült, 709 m²-es összközműves telken helyezkedik el, ahol minden adott a kényelmes vidéki élethez.
Nyílászárói fa szerkezetűek redőnnyel ellátottak. A fűtés gáz és vegyes-tüzelésű kazánnal, radiátoros hőleadókkal biztosított, a meleg-víz ellátásáról villany bojler gondoskodik.
Az ingatlan, akár kétgenerációs család számára is tökéletes választás, minimális átalakítással két lakrész könnyedén kialakítható.
A családi ház az alábbi helyiségekből áll: nappali/étkező 16,8 nm, szoba 13,1 nm, szoba 13,9 nm, szoba 11,3 nm, konyha 4,7 nm, fürdőszoba 4,5 nm, kamra 1,9 nm, előtér 3,2 nm, kamra 8 nm, fedett terasz 31,5 nm.

A kertben állattartásra alkalmas épületek is vannak, ideális azoknak, akik szeretik a természet közelségét és a vidéki élet nyugalmát.

VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

FINANSZÍROZÁS:
Nálunk mindent egy helyen intézhet:
- hivatalos ingatlanközvetítés;
- szakszerű jogi képviselet;
- profi CSOK-PLUSZ, és hitelügyintézés: 16 Bank, több mint 100 konstrukció;

A részletes adatvédelmi tájékoztató folyamatosan elérhető honlapunkon. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392270

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Tökölön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tököl m² ár
950 e Ft
883 e Ft -8%
Ennek az ára
Tököl átlagár
66.5 M Ft m Ft
86 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tököl

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

104.999 M Ft
7 szoba
185 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

115.5 M Ft
6 szoba
120 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

65 M Ft
3 szoba
82 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

254 M Ft
7 szoba
275 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

119.9 M Ft
4 szoba
129 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

135 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

158 M Ft
5 szoba
175 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

51.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

144.9 M Ft
5 szoba
154 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

71.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Hosszúpereszteg