A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Mindenki vágya egy új, korszerű, alacsony fenntartási költséggel járó Otthonban élni.
Mindez megvalósítható, sőt az építkezéssel járó idegeskedés, ügyintézés is elkerülhető!
Ehhez csak annyi szükséges, hogy a hirdetésben szereplő telefonszámon felveszed velünk a kapcsolatot.
A 0. lépéstől, vagyis az építkezéshez szükséges telek megkereséstől egészen a kulcsátadásig (mindez, akár hat-hét hónap alatt) mindent leveszünk a válladról.
Itt jön az igazi meglepetés!
Évindító akciónk keretében, minden kedves Ügyfelünk, aki a típusterveink közül 100 nm fölötti házat választ, az amúgy is piacképes árainkból jelentős kedvezményben részesülhet.
A részletekről személyesen, vagy telefonon tudunk tájékoztatást adni.
Előfordulhat, hogy egy Otthon megépítéséhez nem áll rendelkezésre a teljes összeg!
De, ha rendelkezel egy olyan ingatlannal, aminek az ára szükséges az Álomotthon megépítéséhez, mi ennek az értékesítésében is tudunk segíteni, összehangolva az eladás és az építkezés folyamatát.
Természetesen az ügyintézésbe beletartozik a hitelek lebonyolítása, a lehető legjobb ajánlat kiválasztása.
A jelenlegi támogatási rendszer szerint akár 50 M. Ft is igénybe vehető a költségvetés növelése érdekében.
Amit kínálok, az egy 1340 nm-es telken, egy 160 nm ... Teljes leírás >
Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 31. Utoljára módosítva: 2025. 02. 26.
Cím: Telki