Oasis Residence

Eladó családi ház
Tatabánya, Gál István lakótelep, Holló utca

14 490 000 Ft14.49 M Ft 249 828 Ft/m2
1 szoba
58 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 704 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456005
Kalics László
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tatabányán, a Barackosban zártkerti ingatlan eladó!
Az eladó ingatlan jellemzői:
- külterületi elhelyezkedés- 704 m2 telekterület- gymölcsös megnevezés- 58 m2 alapterületű felújítandó ház (további tetőtéri szoba)- tégla szerkezetű- víz és villany közmű- még egy masszív pince a telken, ami akár alapnak is szolgáhat- körbekerített- ráfordítás után akár állandó lakhatásra is alkalmas
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal! 

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

1 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
250 e Ft
174 e Ft -43%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
14.49 M Ft m Ft
63.9 m Ft 77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Gál István lakótelep, Holló utca

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó családi ház

Tatabánya

49.091 M Ft
4 szoba
113 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61.183 M Ft
3 szoba
73 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

80 M Ft
5 szoba
304 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
5 szoba
150 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

89.99 M Ft
3 szoba
121 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó családi ház

Tatabánya

63.183 M Ft
4 szoba
145 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

45 M Ft
2 szoba
150 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

119 M Ft
5 szoba