Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 1 kép 1/4
41 000 000 Ft41 M Ft 650 794 Ft/m2
4 szoba
63 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 517 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Lukácsi Illa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az új építésű CSALÁDI HÁZAK tervezése átgondolt, több méretben, a kisebb méretű házaktól, egyedi igény szerint nagyobb házak is készülnek.

A 260 nm-es telken épülő családi ház 30 cm-es téglából épül, alapozása sávalap 0,4 cm szélességben és 0,90 cm mélységben, talajnedvesség elleni szigeteléssel. Az aljzat hőszigetelése 10 cm EPS 100 lépésálló lemez beépítésével kerül kialakításra. A végleges Estrich aljzatbeton 6 cm vastagságban készül.

A teherhordó és külső falak 30 cm-es kézi falazóelemből készülnek, belső oldalon gépi vakolattal. A válaszfalak 10 cm vastagságúak.
A külső falakra 15 cm-es EPS 80 polisztirol lap hőszigetelést ragasztanak, melyre 1,5 mm-es diszperziós nemes vakolat kerül.
A lábazatra 10 cm-es XPS hőszigetelés kerül, melyet választható színű műgyantás gyöngykavics lábazati vakolattal látnak el.

Az épület fűtése és használati melegvíz ellátása, kondenzációs gáztüzelésű kombi gázkazán és égéstermék elvezető tartozékával, manuális termosztáttal, padlófűtéssel készül.

A födémgerendák között cellulóz szigetelés készül 25 cm-es vastagságban. A tetőre beton cserép kerül, Terrán Renova alapcserép választható antracit és téglavörös színben. Horganyzott ereszcsatorna rendszer készül.

A nyílászárók műanyagok, fokozottan hőszigetelt, 6 légkamrás, 3 rétegű üvegezéssel, acél betétes műanyag szerkezettel, fehér színben. Redőny előkészítés igény szerint rendelhető.

A fürdőszobába 210 cm, mosdóba 160 cm magasságig csempeburkolat, a padlóra terv szerint járólap vagy laminált padló kerül. A szaniterek egyedi megállapodás szerint választhatóak.

A festés színe egyénileg választható, a falakon pasztellszínű diszperziós falfesték, a fa felületeken lazúr festéssel.

Az ELADÓ családi ház alapterülete 63 nm. Elrendezése praktikus, helyiségei:
- 1 előszoba,
- 1 nappali,
- 1 konyha
- 2 külön nyíló hálószoba,
- 1 közlekedő,
- 1 fürdőszoba
- 1 wc.

Válassza ezt a magas műszaki színvonalú, minden igényt kielégítő, korszerű családi házat.

A ház kivitelezési ára nem tartalmazza a telek árát, a tereprendezési munkálatokat, a közműveket.
Viszont felárral kérhető a tereprendezés, az épület körüli járda elkészítése, térburkolások, kertépítés, riasztó rendszer kiépítése, beüzemelése, sőt még konyhabútor gyártása és beszerelése is.

Átadás garantáltan, a szerződéskötéstől számítva maximum 6 hónapon belül várható.

A Tatabánya belterületén lévő 517 nm-es telek vételára 22.860.000,- Ft
A közművek a telek előtt megtalálhatóak.
A telek területére vonatkozó szabályozási terv alapján Lke-2-es jelű, kertvárosias lakóterület besorolású, melyre az építmény elhelyezés feltételei a következők:

- a beépítés módja oldalhatáros,
- a megengedett legnagyobb beépítettség 30%,
- a megengedett legnagyobb beépítési magasság 4,5 m,
- a legkisebb kialakítható telek méret 500 nm,
- a kialakítandó legkisebb zöldfelület 50%.

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
651 e Ft
692 e Ft 6%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
41 M Ft m Ft
76.9 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

84.99 M Ft
2 szoba
91 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
5 szoba
150 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

80 M Ft
5 szoba
304 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

20.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

149.9 M Ft
8 szoba
272 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

35.982 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

49.091 M Ft
4 szoba
113 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

98 M Ft
3 szoba
90 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tatabánya, 6-os telep, Gábor Áron utca
Eladó családi ház

Tatabánya

67 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Németkér
Eladó családi ház

Németkér

149.9 M Ft
2 szoba