Astora Márvány8

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 17 kép 1/20
79 990 000 Ft79.99 M Ft 263 125 Ft/m2
5 szoba
304 m²
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 550 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 528
Papp László
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A tatabányai Komplex Ingatlan megvételre kínál egy több mint 300 m2-es, többgenerációs masszív családi házat,  Tatabánya Bánhida családi házas övezetében, a város központi területén. Az épület műszakilag jó állapotban van. Az ingatlan jelenleg 5 szobás, de csekély ráfordítással akár további 2-3 szobával bővíthető (ezek a helyiségek jelenleg tárolóként működnek)! Munkás szállás kialakítására is kívállóan alkalmas, jó közlekedéssel, és a közelben több szupermarkettel!

Az alsógallai vasútállomás kb 15 percnyire van gyalogosan, mig a kormányhivatal melletti buszpályaudvar 3-4 perc alatt elérhető.

Az ingatlan a jelenlegi állapotában is lakható, de minimális ráfordítással több generáció befogadására is alkalmassá tehető. A fűtésről gázkazán, és egy vegyestüzelésű kazán gondoskodik, egy csap elfordításával eldönthető, hogy melyiket használjuk.

Ha felkeltettem az érdeklődését keressen bátran akár hétvégén, vagy az esti órákban is!

Esetleges hiteligényét, bankfüggetlen pénzügyi háttérrel intézzük!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
263 e Ft
644 e Ft 59%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
79.99 M Ft m Ft
146 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.11 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

80 M Ft
5 szoba
304 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Tatabánya, 6-os telep, Gábor Áron utca
Eladó családi ház

Tatabánya

67 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

20.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó családi ház

Tatabánya

30 M Ft
2 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

66.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

84.99 M Ft
2 szoba
91 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

149.9 M Ft
8 szoba
272 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

98 M Ft
4 szoba
90 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

45 M Ft
2 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

98 M Ft
3 szoba
90 m²
Tatabánya, Kőbánya utca
Eladó családi ház

Tatabánya

15.5 M Ft
3 szoba
47 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

69.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Villány
Eladó családi ház

Villány

31 M Ft