Seven Pearl

Eladó családi ház
Tata, Bezerédi utca

+ 1 kép 1/4
39 000 000 Ft39 M Ft 433 333 Ft/m2
2 szoba
90 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Telekméret: 323 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Hartmann Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tata központi részén felújítandó/bontandó családi ház eladó. A jelenlegi épület helyileg védett.
Az építési hatósággal történő egyeztetés alapján a ház átépítésével / újra építésével a képen látható módon alakítható ki egy 100 -150 m2 alapterületű, kétszintes lakóház vagy két lakás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
433 e Ft
335 e Ft -29%
Ennek az ára
Tata átlagár
39 M Ft m Ft
28 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, Bezerédi utca

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tata, Fácánoskert
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
4 szoba
200 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

35.5 M Ft
2 szoba
76 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

195 M Ft
2 szoba
100 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Tata, 6
Eladó családi ház

Tata

117.9 M Ft
6 szoba
210 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Úny, Kossuth Lajos utca