Astora Márvány8

Eladó családi ház
Tárnok

+ 13 kép 1/16
129 990 000 Ft129.99 M Ft 962 889 Ft/m2
4 szoba
135 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 732 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 714
Schill András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tárnokon, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 135 m²-es, 4 szobás, igényesen felújított családi házat, amely egy 732 m²-es, rendezett telken helyezkedik el. Az ingatlan horgásztó közelében található, így ideális választás azok számára, akik szeretik a csendet és a természet közelségét.

A ház 2019-ben jelentős felújításon esett át, így a következő tulajdonos egy korszerű, gondosan karbantartott otthonba költözhet.

Energiahatékony működés és kedvező fenntartás.
A ház főbb jellemzői:
• 732 m² telek.
• 135 m² lakótér.
• 4 szoba.
• amerikai konyhás nappali étkezővel.
• 2 fürdőszoba + WC.
• beépített tetőtér.
• szuterén / pince.

Műszaki tartalom:
• 2019-es átfogó felújítás.
• korszerű hőszivattyús fűtés fan-coil rendszerrel.
• gáz cirkó fűtési lehetőség.
• padlófűtés + radiátoros hőleadás.
• 15 cm homlokzati szigetelés.
• klíma.

Kert és udvar:
A kert különleges hangulatát a díszes kerti tó csobogóval és világítással adja.

Az udvarban egy tágas fedett terasz / szaletli is található, ami tökéletes helyszíne lehet családi összejöveteleknek vagy baráti grillezéseknek.

A kert több lehetőséget kínál:
• füves pihenőkert.
• játszórész gyerekeknek.
• magaságyások kertészkedéshez.
• térkövezett rész medence vagy trambulin számára.
Csendes, családbarát környék, ugyanakkor Budapest könnyen elérhető.

Az ingatlan jelenleg zártkert, de az átminősítés iránti kérelmet már elindítottuk az önkormányzat felé. (Hitelezhető!)

AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393712

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Tárnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tárnok m² ár
963 e Ft
908 e Ft -6%
Ennek az ára
Tárnok átlagár
129.99 M Ft m Ft
101.4 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tárnok

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

268 M Ft
5 szoba
190 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

129.9 M Ft
4 szoba
106 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

128 M Ft
5 szoba
170 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

129 M Ft
5 szoba
190 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

129 M Ft
5 szoba
190 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

58 M Ft
4 szoba
96 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

169 M Ft
5 szoba
230 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

164.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

74.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

109 M Ft
5 szoba
192 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

109 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

109 M Ft
5 szoba
192 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba