Astora Art House

Eladó családi ház
Tápiószentmárton, földszint

+ 17 kép 1/20
17 900 000 Ft17.9 M Ft 745 833 Ft/m2
3 szoba
24 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 822 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 525
Tóthné Teleki Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmártonban ezt a 822 nm.es körbe kerített madár csicsergős zártkerti zsákutcában található ingatlant, a rajta álló szuterénes faszerkezetű 4 évszakos igényes , kifejezetten szép állapotú mézeskalács házikóval.
TEHERMENTES, BÚTOROZOTT, KÖLTÖZHETŐ!
Az épület mélyalapozással készült, hőszigetelt faszerkezetű pala héjalással. A 22 nm.-es belső térben a földszinten:
2 háló, tusolós fürdőszoba és nappali- konyha került kialakításra.
A szuterén, igény szerint lakótérbe kapcsolható.
A nyílászárók fából készültek, zsalugáterrel, rovarhálóval felszereltek. A házikó hűtő- fűtő klímával és elektromos panellel fűthető. Az elektromos vezetékek rézből készültek, 16 A bekötve. A melegvizet villanybojler melegíti.
Itt csak áram számla van! Az ivóvizet fúrt kút adja, a szennyvíz derítőbe ürül.
A belső burkolatok: járólap, csempe, festett fal.
A bejáratnál lakkozott lambériázott födémes, járólappal burkolt terasz áll.
A kertben virágok nyílnak, hátul térkövezett kerti sütő kapott helyet. A kertben egy tároló is épült. Gyermek medence és homokozó is bőven elférhet.
Az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó!
Kiváló elhelyezkedés! Közel a falu központ, eldugott zsákutcában található. Garantált a csend és a béke.
Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést.
Minden egy helyen: Jogi asszisztencia, bankfüggetlen hitel ügyintézés, szakképzett ingatlanvagyon értékesítő -értékbecslők biztosítják a korrekt teljes ügyintézést minden kedves ügyfelünknek.
Energetikai tanúsítvány és érintésvédelmi jegyzőkönyv készítése 24 óra alatt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Tápiószentmártonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tápiószentmárton m² ár
746 e Ft
485 e Ft -54%
Ennek az ára
Tápiószentmárton átlagár
17.9 M Ft m Ft
35.6 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tápiószentmárton, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

63 M Ft
6 szoba
163 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

36 M Ft
3 szoba
81 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

29.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

38 M Ft
3 szoba
110 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

24.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

15.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

39 M Ft
3 szoba
92 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház