River Life

Eladó családi ház
Tápiószele

+ 17 kép 1/20
24 900 000 Ft24.9 M Ft 366 176 Ft/m2
3 szoba
68 m²
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1402 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kosztolányiné Nagy Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladóvá vált, Tápiószele központjához közel, nettó 68 nm-s, 2 szoba összkomfortos családi ház.
Falazata vályog, mely beton alapra épült.
Fűtése kondenzációs kazánról, radiátoros hőleadókkal, cserépkályhával, kandallóval megoldott.
Klímával is felszerelt.
Falazata száraz, jó állapotú, statikailag masszív.
Több melléképülettel, garázzsal, műhellyel a nagy telken, mely rendezett, karban tartott.
Piaci hitelre alkalmas!
Ha felkeltette érdeklődését, ne habozzon!
Hívjon mielőbb bizalommal és nézze meg velem mielőbb!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Tápiószelén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tápiószele m² ár
366 e Ft
465 e Ft 21%
Ennek az ára
Tápiószele átlagár
24.9 M Ft m Ft
36.1 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tápiószele

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele, Hársfa utca
Eladó családi ház

Tápiószele

54.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

19.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

19.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

89.9 M Ft
4 szoba
135 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

54.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

5.99 M Ft
1 szoba
55 m²