BAM Living

Eladó családi ház
Szolnok

+ 17 kép 1/20
48 900 000 Ft48.9 M Ft 444 545 Ft/m2
110 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Bátaszéki Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Szolnokon az Inter Spar-McDonalds környékén, modern kialakítású háromszobás családi ház.

Az ingatlan 2021 évben lett bővítve valamint teljeskörűen felújítva.

- Új nyílászárók- redőnnyel ellátottak

- Tetőszerkezet szintén új- Bramac cseréppel fedett

- Külső hőszigetelés - 15 cm

- Fűtésrendszer- ARISTON gázkazán- padló fűtés- lapradiátorok- okos termosztát mesterséges intelligenciával kompatibilis

- Burkolatok- minőségi járólapok és laminált parketta

Helyiség lista:

- Fedett előterasz a bejáratnál

- Előszoba

- Amerikai stílusú nappali-konyha- étkező

- Kettő külön bejáratú egész szoba

- Fürdőszoba - minimál stílusú sarokkád- mosó és szárítógép- padló fűtés- törölköző szárító

- Egyedi stílusban kialakított 28 m2-es fedett hátsó - gépesített - kemencével ellátott tágas terasz

- Kamra

Parkosított kert - gépjármű beállási lehetőség kialakított- trapézlemez kerítés.

Infrastruktúra kiváló - bevásárló központok- Inter Spar- Lidl- McDonalds- vasútállomás közeli - buszmegállók pár perc séta.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését keressen bővebb információért bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

0 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
445 e Ft
585 e Ft 24%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
48.9 M Ft m Ft
113.7 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

23 M Ft
3 szoba
72 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

52.8 M Ft
1 + 3 szoba
131 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
6 szoba
166 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Jászberény, Tőtevény tanya