Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Szolnok déli városrészen 32 m2 hasznos alapterületű kisebb családi ház, 18 m2 nagyságú tárolóval és 5 m2 fedett terasszal, 548 m2 nagyságú telken eladó!
Az 1965-ben épült komfortos otthon két szobával, egy fürdőszoba-WC helyiséggel, egy előszobával, egy konyhával, és egy fedett terasszal rendelkezik. A melléképületben kettő 9 m2 nagyságú az udvarról megközelíthető tároló kapott helyet. A szobák laminált padló-, a többi helyiség járólap burkolatot kapott. Az épület vegyes falazatú, homlokzata eredeti, jó állapotú, kőporozott. A födém stukatoros fa szerkezetű, a tető szintén fából készült. A héjazat négy éve cserélt, lemez cserepezéssel ellátott, körben csatornázott. A külső nyílászárókat szintén négy éve cserélték, műanyagból, dupla üvegezéssel készültek, redőnnyel ellátottak. A belső nyílászárók eredetiek, fa szerkezetűek, normál állapotúak. A családi ház összközműves, melyben az egyfázisú villany ( 25 Amper ) részben cserélt hálózattal, a vezetékes víz, a csatorna és a gáz rendelkezésre állnak. Az otthon melegéről helyiségenkénti jó minőségű gázkonvektor gondoskodik. Alternatív megoldásként egy kályha vagy egy kazán bekötéséhez , egy ellenőrzésre szoruló vegyestüzelésű kémény rendelkezésre áll. A ház meleg víz ellátását villanybojler biztosítja.
A családi ház saroktelken helyezkedik el. A ház udvara körben bekerített. Gépjárművek számára a telekre való behajtás aszfaltozott utcáról is kivitelezhető, jelenleg nem kialakított.
Az ingatlan mérete és elosztása miatt kiváló lehetőség lehet fiatal családok, egyedülállók számára és bérbeadásra egyaránt.
A hirdetés tájékoztató jellegű, az ingatlanról pontos adatokat a megtekintést követően a tulajdonos által elmondottak alapján tudunk garantálni.
A lakás jelenleg lakott, birtokba adás a kifizetést követően megegyezés szerint lehetséges.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitel lehetőségeivel tudunk segíteni. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 11. Utoljára módosítva: 2025. 07. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szolnok