Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Szikszón, közel a városközponthoz, felújított ház eladó.
Az ingatlan két éve esett át teljes, belső felújításon: fűtését korszerűsítették, villamos hálózatot cserélték. Az összes nyílászáró hőszigetelt.
A ház 3 szobás, amerikai konyhás, nagy nappalival, nagy fürdőszobával és mosókonyhával valamint egy praktikus gardróbszobával is rendelkezik.
A közel 140 négyzetméteres házhoz egy 30 m2-es fedett terasz is tartozik mely a nappaliból is megközelíthető.
Belső része újszerű és megkímélt. Rejtett led világítás és lámpák teszik még hangulatosabbá a belső tereket.
A külső része most lett szigetelve.
Az udvarra be lehet állni autóval, a kert részen pedig garázs építhető.
Ajánlom olyan családoknak, akik nem szeretnék a vásárlást rögtön teljes felújítással kezdeni.
Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bátran! Eladás vagy vétel? Önt az adásvételtől a hitelfelvételig, teljeskörűen kiszolgáljuk! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 385640
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2025. 08. 05.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szikszó