Avico Greentop

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós

+ 17 kép 1/20
117 000 000 Ft117 M Ft 1 746 269 Ft/m2
3 szoba
67 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 232 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 609
Mészáros Tímea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

**********NYUGALOM, VÍZPART, SAJÁT STÉG, egyszóval ÁLOMOTTHON!!!!!!!***********
Szigetszentmiklóson eladó egy 67 m2-es otthon, amely nem csak egy ház, hanem egy életérzés. A saját stég különleges lehetőséget ad arra, hogy a víz közelsége a mindennapjaid része legyen. Tökéletes választás akár hétvégi háznak, akár állandó lakhatásra.
A környék csendes, nyugodt, a közelben minden könnyen elérhető, akár tömegközlekedés, akár bevásárlás, akár ügyintézés legyen a cél.
Ne maradjon le róla, hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen! Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján. Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hitel tanácsadást biztosítunk ügyfeleink részére! Referenciaszám : M326476

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1746 e Ft
1009 e Ft -73%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
117 M Ft m Ft
98.4 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
112 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Híradó utca
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66 M Ft
2 szoba
80 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

155.9 M Ft
4 + 1 szoba
240 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

84.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház