City Pearl

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós

+ 17 kép 1/20
124 990 000 Ft124.99 M Ft 892 786 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 697 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 388
Szentkuti Szilvia
Immo1

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagycsaládosok, összeköltözők figyelmébe!
Szigetszentmiklós Ragád kertváros részében eladó egy 115 m²-es családi ház 697 m²-es telekkel! A főépület mögött egy 25 m²-es, külön bejáratú kis ház is található, amely akár kiadásra, akár vállalkozás céljára is kiválóan alkalmas.
Csendes, biztonságos környéken, kiváló infrastruktúrával kínáljuk megvételre ezt a ritka adottságokkal rendelkező ingatlant, amely akár 2–3 generáció együttélésére is tökéletes választás.
Az ingatlan elrendezése és a helyiségek méretei a feltöltött alaprajzon tekinthetők meg.
Főbb jellemzők:
• 115 m² lakóterület
• 697 m²-es, gondozott telek
• 4 külön nyíló szoba
• Modern kondenzációs gázkazán biztosítja melegvizet és a fűtést
• A kazán hatékonyságát működését segíti a 200 literes puffertartály
• H-tarifa biztosítja a kedvezményes villamosenergia-felhasználást
• Klíma a hűtéshez–fűtéshez
• Fúrt kút a kert öntözéséhez és egyéb felhasználáshoz
• 2 fürdőszoba
Közlekedés és bevásárlás:
• Személygépkocsival maximum. 10 perc több nagy áruház is: Aldi, Lidl, Spar, Auchan, Penny, Tesco
• Közvetlen buszjárat van Csepelre a megálló pár perc gyalog

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
893 e Ft
740 e Ft -21%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
124.99 M Ft m Ft
139.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
112 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
4 szoba
163 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.9 M Ft
5 szoba
113 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Híradó utca
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66 M Ft
2 szoba
80 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

170 M Ft
8 szoba
290 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós