Metrodom

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós

+ 16 kép 1/19
147 000 000 Ft147 M Ft 1 484 848 Ft/m2
5 szoba
99 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 320 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814337
Bíróné Gyurján Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthon, ahol minden karnyújtásnyira van mégis csend és nyugalom várja.

Szigetszentmiklós egyik legkedveltebb, mégis nyugodt mellékutcájában eladó egy 2008-ban épült, körbejárható családi ház, amely ideális választás családoknak vagy otthonról dolgozóknak.

A 99 m²-es lakótér egy 320 m²-es, kizárólagos használatú telekrésszel egészül ki, melyet ügyvéd által rögzített használati megosztás garantál jogilag rendezett, biztonságos megoldás.

Az otthon elrendezése praktikus és élhető:

- tágas, világos amerikai konyhás nappali

- 4 hálószoba (egy a beépített tetőtérben)

- 1 fürdőszoba

- két külön bejárat, ami akár több generáció számára is ideális

- több tárolóhelyiség

- fedett autóbeálló a kertben

Műszaki tartalom:

- tégla falazat

- 10 cm homlokzati szigetelés

- gáz kombi cirkó fűtés

- műanyag nyílászárók

- időtálló beton cserép fedés

A ház csendes utcában található, ugyanakkor az M0 felhajtó, valamint a város fontos pontjai néhány perc alatt elérhetők.

Jogi háttér:

Az adott helyrajzi számon két felépítmény található (egy ikerház és a jelenleg értékes alatt álló önálló családi ház). A használati megosztás ügyvéd által rögzített, a saját telekrész egyértelműen elkülönített.

Környék, ami megkönnyíti a mindennapokat:

- bölcsőde, óvoda, általános iskola, gimnázium

- magán- és állami orvosi ellátás

- bevásárlási lehetőségek: LIDL, Aldi, SPAR, Auchan, Tesco

- játszóterek, bicikliút, pumpa pálya

Ideális választás nagyobb családnak, többgenerációs együttélésre vagy azoknak, akik szeretnék ötvözni a nyugodt otthoni környezetet a kiváló közlekedéssel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1485 e Ft
745 e Ft -99%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
147 M Ft m Ft
138.2 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.9 M Ft
5 szoba
113 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
112 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

170 M Ft
8 szoba
290 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
3 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

264 M Ft
4 szoba
255 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont, Föveny köz
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.99 M Ft
6 szoba
226 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

155.9 M Ft
4 + 1 szoba