City Pearl

Eladó családi ház
Szigethalom

+ 11 kép 1/14
71 900 000 Ft71.9 M Ft 984 932 Ft/m2
3 szoba
73 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1737 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 820
Szabó Ágnes
CLD Home Invest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Befektetési álom – 73 m2 önálló családi ház, 1737 m2 telek, műhely és telek-oszthatóság Szigethalmon!

Nem csupán egy ingatlant, hanem egyedülálló lehetőséget kínálunk Szigethalom központhoz közeli részén óriási befektetési potenciállal!

Irányár: 71,9 millió Ft.

A ház vegyes falazattal és vert födémmel, cserép tetővel épült, műanyag nyílászárókkal rendelkezik. Az elmúlt 4 évben történt meg a villanyvezetékek és külső nyílászárók cseréje valamint festés is. Jelenlegi formájában is lakható, de felújítással, átalakítással komoly értéknövekedés érhető el és hosszú távon élhető otthon válhat belőle.

Elosztása:
-előtér
-konyha
-étkező
-2 db szoba
-fürdőszoba.

A padlástér járható, pakolható, külső lépcsőről közelíthető meg.

A fűtést gázkonvektorok biztosítják, kiegészítő komfortot nyújt 2 db hűtő-fűtő klíma és a kandalló.
Melegvíz ellátásról villanybojler gondoskodik, a villany pedig H tarifával megoldott (a műhelynél ipari áram (380 V) adott, így a nagy fogyasztók is gond nélkül működnek).
A rezsi költség kimondottan alacsony.

A valódi érték a hatalmas 1737 m2 belterületi telekben, a műhelyben és a parkolási lehetőségekben rejlik. A telek mérete és elrendezése miatt az ingatlan különösen értékes befektetési szempontból:

-Új megosztás esetén szolgalmi út alakítható ki, így a jövőben akár több lakóingatlan is építhető (Lke 3 övezet).

-A nagyméretű nettó 60 m2 műhely (5,6 m belmagassággal)+ nettó 50 m2 garázs+tároló/fűtött iroda és a kamionszerelő akna hatalmas előnyt ad mindenkinek, aki autószereléssel vagy gépjármű-karbantartással foglalkozik, akár vállalkozásként, akár hobbi szinten.

A telek teljes területén több autó kültéri parkolása megoldott, a kb. 12 m²-es melléképület pedig további tárolási lehetőséget ad.
A fúrt kút és a H-tarifa, ipari áram hosszú távon is gazdaságos használatot biztosít.

Elhelyezkedés és környék:
Az ingatlan a VOLÁNBUSZ pályaudvar és a Mű út közelében, de mégis kertvárosias lakóövezetben, aszfaltos utcában található — így a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyen elérhető. Iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő és bevásárlási lehetőségek is sétatávolságon belül megtalálhatóak.

A közlekedés kényelmes: a település a főváros felé is jól kapcsolódik — akár autóval az M0 autóút felől, akár tömegközlekedéssel: a Ráckevei HÉV — H6 vonal közeli megállói, illetve a helyi VOLÁNBUSZ járatok révén.

Ez az ajánlat tehát nem „csak egy ház”, hanem egy sokkal tágabb lehetőség — lakhatás, vállalkozás, befektetés vagy jövőbeni fejlesztés- céljaihoz. Az ingatlan adottságai különösen értékessé teszik azok számára, akik nagy telekre, műhelyre, autószerelésre vagy akár jövőbeni telekosztásra keresnek ingatlant a főváros közelében.

Ha személyesen is megtekintené keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
985 e Ft
821 e Ft -20%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
71.9 M Ft m Ft
66 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó családi házak a környékről

Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

141.99 M Ft
7 szoba
186 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

128.8 M Ft
5 szoba
205 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

81.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

119.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

111 M Ft
4 szoba
134 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

139 M Ft
4 szoba
110 m²
Szigethalom
Eladó családi ház