Seven Pearl

Eladó családi ház
Szentendre

+ 17 kép 1/20
345 000 000 Ft345 M Ft 2 129 630 Ft/m2
5 szoba
162 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1085 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Cozma Krisztina
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÖRÖK PANORÁMÁS, önálló családi üdülőház eladó Szentendrén, Pismányban, aszfaltos utcában, 1085 m2-es, körbekerített SAROKTELKEN.

A 2020-ban épült, nettó 162 m2 lakóteret + összességében 100 m2 teraszt/erkélyt kínál, jó elosztással és igényes, PRÉMIUM kivitelezéssel.

Utcafront: ~1617 m. Elektromos, 4,8 m-es úszókapu, 3 autó számára térkövezett beálló (súlytámfalas kialakítással).

Alsó, KERTKAPCSOLATOS szint: külön bejáratos lakrész amerikai konyhás nappalival, hálószobával, fürdő-wc-vel, valamint ~39 m2 részben fedett terasszal. Itt található a gépház és a belső lépcsőház, így a ház egyben is használható.

Felső szint (a telek lejtése miatt szintén KERTKAPCSOLATOS, északi bejárattal): amerikai konyhás/étkezős nappali, vendégszoba privát fürdővel, vendég-wc piszoárral, háztartási helyiség, valamint ~26 m2 üvegkorlátos erkély.

Emelet: üvegkorlátos, tágas lépcsőházból nyíló ~40 m2 PANORÁMA terasz, 3 személyes Wellis JAKUZZIVAL. Szülői háló, gardróbszoba, PRÉMIUM fürdő walk-in zuhanyfallal, Wellis szabadon álló káddal, dupla mosdóval és wc-vel.

Konyha: egyedi, szuper matt AKRIL PRÉMIUM konyhabútor szigettel, beépített márkás gépekkel.

Gépészet és komfort: Vaillant 24 kW ELEKTROMOS KAZÁN, 120 l indirekt HMV-tároló, vízkeringtetéses PADLÓFŰTÉS, hálókban FALFŰTÉS, fürdőkben külön vezérelhető törölközőszárító. Alternatív fűtésként FA TÜZELÉSŰ 3D LÁTVÁNYKANDALLÓ.

Műszaki és extrák:
- H TARIFA
- NAPELEMES RENDSZERHEZ 3x80 A-re bővített hálózat
- KAMERARENDSZER ELŐKÉSZÍTÉS
- Burkolt kültéri lépcsők, 2 cm GRESLAP járda
- Díszvilágítás a kocsibeállónál és a járdánál; a ház alulról-felülről külön kapcsolható megvilágítása
- Tükör greslap a fő helyiségekben és a lépcsőházban
- Szintek között betonfödém; 11°-os, állókorcos lemezfedés fa födémmel
- 5 m3 ESŐVÍZGYŰJTŐ
- 30 cm Porotherm falazat gyári ragasztóval, 15 cm hőszigetelés
- Fenstherm 88 MD PASSZÍV, 3 rétegű, argontöltésű, antracit nyílászárók: 2 db (4,8 m és 3 m) emelő-toló, 4 db 2,8 m toló-bukó; ROTO vasalat, SZÚNYOGHÁLÓ
- MOTOROS ALU REDŐNY (PIR habos lamellák)

PANORÁMA: Szentendre nagy része, Duna, Lupa-tó, Dunakeszi, Fót, Budapest, Gellérthegy, Budakalász, Pomáz, Skanzen és a Pilisi hegyek.

További információért és megtekintésért hívjon a hét bármely napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető!

Referencia szám: HZ074478

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
2130 e Ft
1073 e Ft -99%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
345 M Ft m Ft
245.5 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

529.9 M Ft
6 szoba
325 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

110 M Ft
4 szoba
72 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

369 M Ft
5 szoba
230 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

539 M Ft
6 + 2 szoba
380 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

99.999 M Ft
4 szoba
73 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

119.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

277.062 M Ft
8 szoba
482 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Szentendre
Eladó családi ház