Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 8 kép 1/11
168 500 000 Ft168.5 M Ft 1 123 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 748 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 503
Posztlné Leiti Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern, energiatakarékos családi otthon tágas terekkel és prémium műszaki tartalommal!

H-004827. Székesfehérváron- Maroshegyen eladó egy átgondolt elrendezésű, korszerű, modern kialakítású családiház, ahol a funkcionalitás és a kényelem tökéletes összhangban találkozik.

Az ingatlan saját telekterülete: 748 m2, a ház nettó 150m2 hasznos alapterületű, nappali +3szoba+ 2 állásos garázs kialakítású, a terasz 20m2.

Lehetőség van, nappali +4 szoba + 1 állásos garázs verzióra is felár nélkül!

Az épületek tiszta, geometrikus vonalvezetésűek, mégis otthonosak. Az üvegfelületek összekötik a belső teret a kerttel, a meleg faburkolatok a homlokzaton, és a természetes anyaghasználat harmonikus kontrasztot alkot a modern architektúrával. A nappali–étkező–konyha egybenyitott tere az otthon szíve, míg a különválasztott és szülői és gyerek hálózóna biztosítja az intimitást és a kényelmet. A terasz és a nagyméretű kert minden igényt kielégít a család szabadban való együttlétéhez. Továbbá minden lehetőséget biztosít ahhoz, hogy az ott lakók a további elképzeléseiket is megvalósíthassák.

Energetikai besorolása: A+ ( megközelíti az A++)

A ház központi életterét egy világos, egybefüggő nappali–étkező–konyha alkotja, amely közvetlen kapcsolatban áll a nagyméretű terasszal, így a belső és külső terek harmonikusan összekapcsolódnak. A bejárat az előszobába vezet, ahonnan külön vendég WC, valamint gardróbbal ellátott közlekedő nyílik. A konyhához közvetlenül kapcsolódik egy külön háztartási és gépészeti helyiség, amely a mindennapi életet kényelmesebbé és rendezettebbé teszi. Az előszobából induló közlekedő egy elkülönített privát zónába vezet, ahol 3 hálószoba, valamint egy zuhanyzós fürdőszoba található, amely igény szerint káddal is bővíthető. Az előszobából közvetlenül jutunk ki a 2 állásos garázsba.

Műszaki tartalom és komfort:
• Korszerű levegő–víz hőszivattyús rendszer
• Padlófűtés és split klímás hűtés
• Opcionális mennyezeti fűtés–hűtés lehetőség (zaj- és huzatmentes komfort)
• Energiahatékony és környezetbarát működés

Külső kialakítás és telek:
• Esztétikus utcafronti kerítés úszókapuval és személyi bejáróval
• Növénybetétes, modern megjelenés
• Oldalhatárok mentén 3D kerítés (1,5 m)
• Integrált postaládák és mérőhelyek
• Kialakított szeméttároló hely
• Külön víz- és locsolómérők

Épületszerkezet és burkolatok:
• Lapostető korszerű vízszigeteléssel és 30 cm hőszigeteléssel
• Minőségi padló- és falburkolatok választhatók (Zalakerámia, Egger)
• Modern homlokzat WPC burkolattal (Newtechwood – Red Cedar)

Vételár részét képezi: utcafronti kerítés kapu, locsolómérős vízóra, térkövezett terasz

A bútorzat nem része az alapárnak, azonban igény esetén egyedi tervezéssel és megrendeléssel megvalósítható.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik modern, energiahatékony otthont keresnek tágas terekkel és jól elkülönített élettérrel.

Eladási irányár: 168 500 000.-Ft

Ha felkeltette érdeklődését, bővebb információért hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396179

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1123 e Ft
990 e Ft -13%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
168.5 M Ft m Ft
126.6 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

115 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.99 M Ft
1836 m²
559 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²