Astora Art House

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 17 kép 1/20
450 000 000 Ft450 M Ft 1 187 335 Ft/m2
5 szoba
379 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Telekméret: 1070 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 331
Beropex Consulting Ingatlaniroda
Beropex Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérváron önálló családi ház eladó. Eladásra kínálok egy 379 nm-es, 2 szintes, 2011-ben épült családi házat, 1070 nm-es önálló parkosított telken. Az ingatlan minőségi, egyedi anyagokból készült. A ház tetőszerkezete 2012-ben elnyerte az év tetőszerkezetét. 4 hálószobából, 4 fürdőszobából és egy nappali, téli kert helyiség alkotják a lakószintet. A pincében található wellnes részleg (szaunával, zuhanyzóval, társalkodóval), borospincével, duplagarázzsal. Az ingatlant az évek során korszerűsítették 12 cm-es grafitos nikecel külső szigetelést kapott, 3 x 50 A van a házban, fűtésrendszere weishaupt, mely biztosítja az alacsony fűtés számlát (22.000 Ft/hó). A beltéri ajtók valamint a konyhaszekrény tölgyfából készültek, egyedi, festett iparművészeti üveggel díszítve. Melegvíz ellátása napkollektorral rásegítve (800 l-es tartállyal). A telken automata locsolórendszer található.
Kisebb székesfehérvári családi házat beszámítanak.
Tel.: 06705032673

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 04. 15.

5 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1187 e Ft
764 e Ft -55%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
450 M Ft m Ft
160.8 m Ft -180%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

115 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.99 M Ft
1836 m²
559 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

55 M Ft
2 szoba
85 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

60 M Ft
3 szoba
110 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft