City Pearl

Eladó családi ház
Szada

145 900 000 Ft145.9 M Ft 1 215 833 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1400 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Bajzik Gábor
Ingatlan-Ház-Lakás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hivatkozási szám: IHL-G-909-G
ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ – Szada, Boncsok részén aszfaltozott utcában.

Telek: 1400 m²
Nettó 112 nm 3 szoba + nappali / amerikai konyha • dupla fürdő • padlófűtés • terasz 18 nm és garázs és jó műszaki tartalom
________________________________________
A HÁZ FŐBB JELLEMZŐI
Ez a modern, energiatakarékos családi ház Szada egyik csendes, kertvárosias részén épül, aszfaltozott utcában, nagy méretű, 1400 m²-es telekkel, kiváló elrendezéssel és jó műszaki tartalommal.
Helyiségek (alaprajz és helyiséglista alapján):
• 3 külön nyíló szoba
• Előszoba, közlekedők
• Terasz 18 nm
• Garázs a gépkocsinak
A dokumentum alapján a belső burkolatok és felületek minőségi kivitelezéssel készülnek:
„A belső falfelületet csiszolt felületű glettel látjuk el, amire fehér vagy halvány pasztellszínű festés kerül.”
„A szobák… lamináltpadló burkolást kapnak… A meleg burkolatok bruttó elszámolási egységára 5000 Ft/m².”
________________________________________
MŰSZAKI TARTALOM – REMEK KIVITELEZÉS
Fűtés és gépészet
• Gáz cirkó kondenzációs kazán
A ház fűtése és használati meleg víz ellátása korszerű gázkazánnal.
• Teljes padlófűtés minden helyiségben
• Fürdőkben törölközőszárítós radiátor
• 2 db klíma előkészítés
• Csaptelepek burkolatok ajtók választhatók
Szerkezet
• Phorotherm 30-as tégla falazat
• Beton gerenda, beton cserép
• Modern hőszigetelés
• 3 rétegű, 6 légkamrás műanyag nyílászárók
Műanyag, fehér színű, 6 légkamrás 3 üvegrétegű bukó-nyíló nyílászárók.
Villanyszerelés
• 3 fázis, 3×16A
• 60 db kapcsoló/konnektor/lámpakiállás
A ház villanyszerelése 60db kapcsoló, konnektor, lámpa kiállás tartozik bele
________________________________________
KÜLSŐ TERÜLETEK
• 20 m²-es betonozott gépkocsi beálló
Az udvaron egy kocsi beállására alkalmas 20 nm terület betonburkolatot kap.
• Betonjárda a ház körül
• Zsaluköves, lécezett kerítés
• Nagy méretű, sík telek – ideális kert, medence vagy játszótér kialakítására
________________________________________
ELHELYEZKEDÉS – SZADA LEGJOBB RÉSZE
Szada egyik csendes, családbarát utcája, ahol a természet közelsége és a kiváló infrastruktúra egyszerre adott.
Közlekedés
• Gödöllő 5 perc autóval
• M3-as autópálya gyorsan elérhető
• Budapest 20–25 perc
• Buszmegálló a közelben
Infrastruktúra
• Óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár
• Lidl, Aldi, Auchan, bevásárlóközpontok 5–10 percen belül
• Sportpályák, játszóterek, erdei sétányok
________________________________________
MIÉRT KÜLÖNLEGES EZ AZ INGATLAN?
• Nagy telek, kiváló elrendezés
• Modern, energiatakarékos műszaki tartalom
• Minőségi burkolatok és szerkezet
• Dupla fürdő + külön WC
• Kiváló közlekedés és infrastruktúra
• Csendes, zöld környezet
• Új építés – garanciával

Magán erős kivitelezés.

Ingyenes hitel ügyintézéssel és ügyvédi háttérrel segítjük ügyfeleinket a vásárlásban. Ha vásárláshoz még el kell adnia jelenlegi otthonát, annak értékesítését, kedvezményesen vállaljuk, hogy mihamarabb be tudjon, költözi álmai otthonába!
További információkért és megtekintésért várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
IRÁNYMUTATÁS A CSOK + MAXIMÁLIS KIHASZNÁLÁSÁNAK LEHETŐSÉGÉRE AMENNYIBEN NEM RENDELKEZNEK KÖZÖSEN ELSŐ LAKÁSSAL!

TELJES KÍNÁLATUNKAT TERÜLETENKÉNT BŐVEBB INFORMÁCIÓKKAL SZEMÉLYRE SZABVA SPECIFIKUSAN A LENTI LINKEN TÁJÉKOZÓDHAT. HITELEK, BABAVÁRÓ és LTP KALKULÁTOROK. KERESSEN MINKET PROFILUNKON:
https://ingatlanhazlakas.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
1216 e Ft
956 e Ft -27%
Ennek az ára
Szada átlagár
145.9 M Ft m Ft
143.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
310 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

94.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

55 M Ft
4 szoba
68 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

150 M Ft
3 szoba
92 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

39.999 M Ft
2 szoba
40 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

169.9 M Ft
4 + 1 szoba
170 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

54.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

199.9 M Ft
6 szoba
320 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szada