Oasis Residence

Eladó családi ház
Szada

+ 8 kép 1/11
54 900 000 Ft54.9 M Ft 686 250 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 720 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 267
Debreczeniné Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Szadán

Az aszfaltos utcában található ingatlan kiváló választás lehet felújítóknak, tervezőknek ahol saját elképzeléseik alapján alakíthatják ki otthonukat.

Az ingatlan két szintes, földszinti részen egy szoba, átalakítás alatt levő konyha és előtér , valamint fürdőszoba található, míg az emeleti szinten: jelen pillanatban egy szoba, konyha és fürdőszoba áll rendelkezésre. Ha az emeleti konyhára nincs szükség, akkor a tetőtérben kialakítható még egy szoba, így kényelmes életteret nyerhet családjának. A válaszfalak gipszkartonból vannak így könnyen lehet visszabontani, egyéb elképzelést megvalósítani.

További ízelítő:

- - fa nyílászárók, cserép tetőfedés
- - az ingatlan földszinti része téglából, a tetőtér ytongból épült (1992; 2000)
- - az otthont gáz cirkókazán melengeti, a tetőtérben klíma csillapítja a nyári hőséget
- - hatalmas műhely , (80nm) mely az autók parkolásának is teret adhat, illetve kedvére barkácsolhat
- - pince , ami tárolásra is alkalmas lehet
- - kiépített kamerarendszer
- - fúrt kút mely az öntözést teszi gazdaságossá

Az ingatlan tulajdon lapon levő besorolása GAZDASÁGI ÉPÜLET. (lehetőség van bejelentkezni a címre hivatalosan)

A ház elhelyezkedése rendezett, az utcában sok szép ingatlan található , önmagukra és környezetükre is igényes szomszédokkal, ott élőkkel.

Ha sikerült kedvet csinálnom, hogy személyesen is megtekintse ezt a jó adottságú családi fészket, akkor hívjon bátran telefonon akár hétvégén is! Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésemet! Szép napot :-)

Eladó, kiadó ingatlanok értékesítésében kedvező lehetőségekkel állok rendelkezésére forduljon hozzám bizalommal! Ingyenes hitel tanácsadással, ügyvédi kapcsolattal és rugalmas időbeosztással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére! CASANETWORK - Ingatlanban otthon vagyunk

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás családi házak ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
686 e Ft
228 e Ft -201%
Ennek az ára
Szada átlagár
54.9 M Ft m Ft
27.2 m Ft -102%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada

Eladó családi házak a környékről

Szada
Eladó családi ház

Szada

94.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

149 M Ft
3 + 1 szoba
210 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

159 M Ft
4 szoba
194 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

106.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

55 M Ft
3 szoba
0 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
310 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

199.9 M Ft
6 szoba
320 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

97.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

107 M Ft
6 szoba
110 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

39.999 M Ft
2 szoba
40 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

350 M Ft
8 szoba
500 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

350 M Ft