Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Sülysáp Frekventált részén 4 SZOBÁS SORHÁZ SAJÁT TELEKKEL!!!HÁTSÓ Ingatlan!Sülysápon a Rákóczi utcát és a Zrínyi utcát összekötő utcában , 1219 m2-es telken, újonnan épülő nettó 99,15 m2 hasznos lakótérrel rendelkező CSALÁDI HÁZAT kínálok Megvételre!Az hátul fekvő házhoz 596 m2-es kizárólagos használatú telek tartozik,plusz 110 nm-es szorgalmi út,amelyen megközelíthető az ingatlan.Az ingatlan 30-as Nútféderes tégla falazóelemből épül, fa födémmel.A tető héjazata antracit betoncserép lesz, a homlokzatok 15cm EPS, a padló 10cm Austrotherm AT-N100-as, a vízszintes födém 25cm Ásványgyapot szigeteléssel lesz ellátva.Hat légkamrás 3 rétegű üvegekkel szerelt nyílászárók kerülnek beépítésre.A fűtést 10kw-os mono blockos hőszivattyús rendszer fogja ellátni, padlófűtéssel.Az ingatlanhoz tartozik még egy 17 nm2-es Nyitott terasz is,amely a további kényelmet növeli.A telek ideális méretű , kerti sütögető,mobilgarázs,medence kialakítására.4 tágas Szoba,egy Amerikai-Konyha Nappali külön wc,fürdőszoba.Külön Háztartási helyiség.Szuper elrendezés.A műszaki tartalom választható az alábbi költségkereten belül:-hidegburkolat:3000.- Ft./m2-ig.-melegburkolat: 3000.- Ft./m2-ig-csaptelepek:15.000.- Ft./db-kád vagy zuhany: 40.000.- Ft.-beltéri ajtók:35.000.- Ft./db-Wc Falsík mögötti rendszerElektromos kiépítés:-Konnektorok szobákban: 3 db-Konnektorok nappaliban 4db + internet és kábeltv kiállás-Konnektorok konyhában: 6db-Világítás helyiségenként 1-1 db-Kábeltévé: ElőkészítésMagasabb árú tatalom is választható a különbség finanszírozásával.Riasztó előkészítés és kapu mozgató elektronika előkészítés is készül.A kivitelező Kókán több mint 20 ingatlant épített,a már értékesített és birtokba adott ingatlanokat komoly érdeklődés esetén szívesen megmutatjuk referenciaként.Várható átadás 2026 Január.Várom megtisztelő Hívását!Tekintsük meg együtt új OTTHONÁT!!! Független hitelügyintézőnkkel is állok rendelkezésére.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2025. 05. 07.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Sülysáp