Aerogate Homes

Eladó családi ház
Solymár

+ 17 kép 1/20
158 000 000 Ft158 M Ft 957 576 Ft/m2
4 szoba
165 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 786 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769722
Winkelbauerné Kovács Boglárka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PANORÁMÁS, KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ CSALÁDI HÁZ SOLYMÁR KEDVELT RÉSZÉN!
Tekintse meg az ingatlanról készült bemutató videót: Kattintson ide a megtekintéshez!

Solymár egyik legkeresettebb, csendes részén eladó egy bruttó 165 m²-es, kétszintes családi ház, amely egy 786 m²-es, gondozott telken helyezkedik el. Ez az otthon ideális választás azoknak, akik a főváros közelségében, mégis természetközeli, panorámás környezetben keresik új otthonukat.

Az ingatlan műszaki paraméterei:
A ház 2004 körül épült, folyamatosan karbantartott, energetikailag korszerű megoldásokkal rendelkezik:

-Falazat: 30 cm-es Porotherm tégla, extra 10 cm-es külső homlokzati szigeteléssel.
-Tető: Bramac cserépfedés (a gyártói tájékoztatás szerinti hosszú élettartammal), a tetőtérben 20 cm-es kőzetgyapot szigeteléssel. A padlástér tárolásra alkalmas.
-Nyílászárók: Kiváló állapotú ablakok, a földszinten redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.
-Fűtés: Sokoldalú rendszer gázcirkó, padlófűtés, valamint egy alternatívaként használható vegyes tüzelésű kazán is rendelkezésre áll.

Elosztás és kényelem:
-Közösségi tér: 45 m²-es, napfényes amerikai konyhás nappali, amely a család központi helyszíne.
-Hálószobák: 3 tágas és világos különnyíló szoba biztosítja a privát szférát.
-Fürdőszobák: Mindkét szinten található fürdő és WC. A földszinten zuhanyzó és dupla mosdó, az emeleten kényelmes sarokkád kapott helyet.
-Parkolás: Az autó biztonságáról egy saját garázs gondoskodik.

Kert és környezet:
A 786 m²-es kert méretéből adódóan teret enged a kertészkedésnek, gyermekek számára játszótér kialakításának vagy egyszerűen a pihenésnek. A környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlási lehetőségek, iskolák és orvosi rendelő is a közelben találhatók.

Közlekedés:
Solymár közlekedése kiemelkedő: a BudapestEsztergom vasútvonal mellett számos buszjárat (64, 164, 264, 830) biztosítja a gyors bejutást Budapestre (Hűvösvölgy vagy Árpád híd irányába).

Vásárlási feltételek :
Az ingatlan per- és tehermentes, rendezett jogi háttérrel rendelkezik. Irodánk bankfüggetlen hitelszakértővel segíti ügyfeleit a legmegfelelőbb finanszírozási lehetőségek kiválasztásában. Ingyenes tanácsadással, megbízható ügyvédi háttérrel és a teljes adásvételi folyamat lebonyolításával állunk rendelkezésére.

Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről! Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
Érd.: Winkelbauerné Kovács Boglárka, tel:06/30 793 8817, e-mail: kovacs.boglarka@dh.hu

Referencia szám: HZ087459

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

4 szobás családi házak ára Solymáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Solymár m² ár
958 e Ft
914 e Ft -5%
Ennek az ára
Solymár átlagár
158 M Ft m Ft
143.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Solymár

Eladó családi házak a környékről

Solymár, Külső Bécsi út
Eladó családi ház

Solymár

38.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

269 M Ft
5 szoba
220 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

68 M Ft
1 + 2 szoba
32 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó családi ház

Solymár

215 M Ft
3 szoba
125 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

169.9 M Ft
5 szoba
215 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

320 M Ft
5 szoba
245 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

199 M Ft
4 szoba
220 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

169.8 M Ft
6 szoba
175 m²
Solymár
Eladó családi ház