Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Solymár

299 900 000 Ft299.9 M Ft 1 276 170 Ft/m2
5 szoba
235 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 710 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 972
Lakatos Mária
Living Home Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern luxus, lélegzetelállító panorámával Solymáron!

Kérésre küldöm a fényképeket.

Eladó Solymár panorámás domboldalán egy új építésű, prémium minőségű, panorámás családi ház. A hatalmas üvegfelületeken át beáradó fény és a lenyűgöző kilátás minden évszakban más arcát mutatja – reggel kávé a teraszon, este naplemente a nappaliból. A Budai-hegyekre nyíló örökpanoráma és a letisztult modern építészet itt tökéletes harmóniát alkotnak.

A 235 nm-es, 5 szobás otthon különlegessége a padlótól a mennyezetig érő üvegfelületek és a panorámás teraszok. A Vaillant hőszivattyús rendszer, a mennyezeti hűtés-fűtés, a hővisszanyerős szellőztetés és a prémium nyílászárók zsaluziával a legmagasabb komfortot biztosítják. Itt minden részlet a minőségről szól.

Utcafront: amerikai konyhás nappali, étkező teraszkapcsolattal, kamra, szoba, fürdő, garázs, előtér.

Kerti, alsó szint: 3 hálószoba, gardrób, 2 fürdőszoba, előtér, gépészet, háztartási helyiség, teraszok.

A parkosított kert, az intelligens otthon funkciók és a legkorszerűbb gépészeti megoldások még vonzóbbá teszik ezt a különleges ingatlant.

Kulcsrakész, azonnal költözhető állapot, lakhatási engedély, rendezett jogi háttér jellemzi.

Lokáció: Az ingatlan közlekedés szempontjából nagyon jó helyen van, Budapest közelsége és a tömegközlekedési lehetőségek kiválóak, gyalogosan néhány perc csak a központ.

Ha az ingatlan elnyerte a tetszésedet és van még bármilyen műszaki vagy egyéb kérdésed, keress nyugodtan, akár hétvégén is!

English:

Modern luxury with breathtaking panoramic views in Solymár!

A newly built, premium quality detached family home is for sale on one of Solymárs most beautiful hillsides with panoramic views. The light flooding in through the huge glass surfaces and the stunning views show a different face in every season – morning coffee on the terrace, sunset in the living room in the evening. The eternal panorama of the Buda Hills and the clean, modern architecture create perfect harmony here.The 235 m² home with 5 rooms is unique for its floor-to-ceiling glass surfaces and panoramic terraces. The Vaillant heat pump system, ceiling cooling and heating, heat recovery ventilation, and premium windows and doors with shutters ensure the highest level of comfort. Every detail here is about quality.

Layout of the property:

Street front: living room with open-plan kitchen, dining room with terrace access, pantry, bedroom, bathroom, garage, entrance hall.

Garden, lower level: 3 bedrooms, wardrobe, 2 bathrooms, entrance hall, mechanical room, utility room, terraces.

The landscaped garden, smart home features and state-of-the-art mechanical solutions make this unique property even more attractive.

It is turnkey ready, immediately move-in, has a residential permit and a clear legal background.

Location: The property is in a very good location in terms of transport, with excellent public transport links and proximity to Budapest, just a few minutes walk from the city center.

If you like the property and have any technical or other questions, feel free to contact us, even on weekends!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Solymáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Solymár m² ár
1276 e Ft
925 e Ft -38%
Ennek az ára
Solymár átlagár
299.9 M Ft m Ft
230.5 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Solymár

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

222 M Ft
5 szoba
325 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó családi ház

Solymár

215 M Ft
3 szoba
125 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

124.99 M Ft
3 szoba
140 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

150 M Ft
5 + 2 szoba
222 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

169.8 M Ft
6 szoba
175 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

158 M Ft
4 szoba
165 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

115.5 M Ft
4 szoba
176 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

148.9 M Ft
4 szoba
175 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

68 M Ft
1 + 2 szoba
32 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

199 M Ft
4 szoba
220 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Solymár
Eladó családi ház