Metrodom

Eladó családi ház
Solymár

+ 8 kép 1/11
68 000 000 Ft68 M Ft 2 125 000 Ft/m2
1 + 2 szoba
32 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 736 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 998
Dr. Győri Csabáné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

!!! ÁLMAI OTTHONA ITT MEGVALÓSULHAT - SOLYMÁRi PANORÁMÁS HÁZ ELADÓ !!!

El tudja képzelni, hogy reggel madárcsicsergésre ébred, miközben az ablakból a budai hegyek örök panorámájában gyönyörködik? Hogy otthonát mindig beragyogja a napfény, és a természet közelsége nyugalommal tölti el mindennapjait?

Most lehetősége van mindezt valóra váltani!

Solymár egyik legkedveltebb részén, a Kerekhegyen eladó egy egy 32,5 m2-es téglaház terasszal , a pinceszinten garázzsal, továbbá egy 8 m2-es kisház/tároló is helyet kapott telken.

A ház beosztása:

Nappali
2 hálószoba
Konyha
Fürdőszoba WC-vel
Fényárban uszó terasz

A teraszról lélegzetelállító panoráma nyílik a környező hegyekre. Ezek az épületek igény szerint akár felújíthatók, akár elbonthatók - a döntés az Öné.

A 736 m2-es telek tulajdonságai:

Beépíthetőség: 20%
A telek szélassége: 20 m
Maximális építménymagasság: 5 m
Közművek: víz és villany telken belül, gáz és csatorna az utcában

A környék nyugodt és barátságos, pár perc sétára modern játszótér és zöld park várja. Közlekedés szempontjából is kiváló: a 157-es, 64-es és 164-es busz 10 perc alatt elérhető.

Örömmel mutatom meg Önnek személyesen is - várom hívását szeretettel!

Köszönöm megtisztelő figyelmét.
Ha jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, kérem forduljon hozzám bizalommal.
Az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is várom hívását.

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem keressen a hét bármely napján reggel 8 és este 9 között.
Ingatlanokkal kapcsolatban, hitelügyintézéssel, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadással örömmel állunk rendelkezésére.

WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Solymáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Solymár m² ár
2125 e Ft
827 e Ft -157%
Ennek az ára
Solymár átlagár
68 M Ft m Ft
78.7 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Solymár

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

200 M Ft
5 szoba
0 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

222 M Ft
5 szoba
325 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

158 M Ft
4 szoba
165 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

259 M Ft
8 szoba
400 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

269 M Ft
5 szoba
220 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

158 M Ft
4 szoba
165 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

148.9 M Ft
4 szoba
175 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

158 M Ft
4 szoba
165 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

215 M Ft
3 szoba
125 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton