Astora Art House

Eladó családi ház
Siófok

+ 12 kép 1/15
75 900 000 Ft75.9 M Ft 925 610 Ft/m2
4 szoba
82 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 461 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 684
Jezsó Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉSŰ CSALÁDI HÁZAT, Siófok-Fokihegy csendes részén! A 461 m2-es telken az 1970'es években építette téglából a család ezt a jó szerkezetű és előnyös elrendezésű 82 m2-es családi házat. Az épület falai 1,5 sor téglából épültek, a magasított beton alap és a stukatúr padlás 30 cm-es légrétege jó szigetelést biztosítanak a háznak. Jellemzők: -Telek területe: 461 m2 -BALATON: kb. 1,5 km -Városközpont: kb. 1 km -építés/felújítás ideje: 1970-es évek/2025 -tégla falazat -lakótér terület: kb. 82 m2 lakótér (nappali + előszoba + 2 szoba + konyha + kamra + fürdőszoba) -fűtés: gázkonvektor -meleg víz: hajdú villany bojler -nyílászárók: fa -Belmagasság: 2,75 m -rendezett kert tárolóval Rendezett jogi viszonyok! Azonnal költözhető, további felújítás nélkül is teljes értékű lakóingatlanként használható. Jó elhelyezkedése révén akár befektetésre, nyaraltatásra is tökéletes. Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOK Fokihegyi 4 SZOBÁS családi ház, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
926 e Ft
1109 e Ft 17%
Ennek az ára
Siófok átlagár
75.9 M Ft m Ft
125.7 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.8 M Ft
3 szoba
59 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

359.73 M Ft
7 szoba
444 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69 M Ft
3 szoba
76 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²