BAM Living

Eladó családi ház
Siklós

+ 17 kép 1/20
61 500 000 Ft61.5 M Ft 539 474 Ft/m2
3 szoba
114 m²
építés éve:2015

Részletes adatok

Telekméret: 5205 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Zaracsi Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tenkes hegy lábánál birtok eladó!
Siklós borvidékén szeretne rezsimentesen élni és vállalkozni?

Itt a lehetőség!
Teljesen rezsi mentes vendégház, befejezettlen panzióval lehet az Öné.
A napelemekkel felszerelt házban borozó, vendégszobák, akadálymentesített WC, nagy terasz található.
Az elektromos fűtés mellett a csikótűzhely biztosítja a meleget.
A konyhája modern, gépesített.

A ház lakható, de borozónak, vendégháznak is megfelel.
A telken elkezdett építkezés van. Az épület panzióként funkcionált volna.
Bármi másra, pl. lakhatásra is be lehet fejezni, ezt már az Ön képzeletére bízom, hisz vállalkozást és magán birtokot is ki tud alakítani.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ne csak meséljek róla, nézze meg saját szemével!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
539 e Ft
416 e Ft -30%
Ennek az ára
Siklós átlagár
61.5 M Ft m Ft
46.3 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós

Eladó családi házak a környékről

Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

11.6 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

119 M Ft
8 szoba
240 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Pécs
Eladó családi ház