BAM Living

Eladó családi ház
Sarkad, Széchenyi

+ 10 kép 1/13
22 000 000 Ft22 M Ft 244 444 Ft/m2
2 szoba
90 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1124 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 489
Eladó Ház Ingatlaniroda
Eladó Ház Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sarkad csendes, kedvelt Teleki részén kínálunk eladásra egy gondosan, teljes körűen felújított, amerikai konyhás családi házat, amely a modern otthon kényelmét ötvözi a nyugodt környezettel. Ez a téglaépítésű ingatlan tökéletes választás azoknak, akik a praktikum és a stílus harmóniáját keresik.

A 90 négyzetméteres alapterületű házban két világos hálószoba, egy tágas amerikai konyhás nappali és egy fürdőszoba kapott helyet, melyek jól átgondolt elrendezésüknek köszönhetően kényelmes életteret biztosítanak. A padlástér jelenleg nincs beépítve, ugyanakkor beépíthető, így az ingatlan a későbbiekben tovább bővíthető, akár a család igényeihez igazodva is.

Az ingatlan teljes felújításon esett át, amely során kicserélték a nyílászárókat korszerű, hőszigetelt fa ablakokra és a bejárati ajtót is. Megújult a víz-, szennyvíz- és elektromos hálózat, új hidegburkolatok kerültek a fürdőszobába és a konyhába, míg a szobák új laminált parkettát kaptak. Az otthon fűtéséről új Ariston kombi gázkazán gondoskodik, új lapradiátorokkal és teljesen új fűtésrendszerrel, emellett a hűtő-fűtő klíma tovább növeli az egész éves komfortérzetet.

A ház külső megjelenésére és műszaki állapotára is nagy figyelmet fordítottak: új ereszcsatorna került felhelyezésre, valamint új Lindab lemezkerítés is készült, amely nemcsak esztétikus, hanem időtálló megoldást is jelent. A 1124 négyzetméteres telek és a terasz ideális helyszínt biztosít a pihenéshez, családi összejövetelekhez vagy akár kertészkedéshez is.

Sarkad Teleki városrésze nyugodt, mégis jól megközelíthető hely, ahol a mindennapi élet zavartalanul zajlik. A környék csendes, ideális családok számára, akik értékelik a természet közelségét és a városi szolgáltatások elérhetőségét.

Ez az otthon különösen ajánlott azoknak, akik egy átgondolt, igényesen felújított téglaházat keresnek egy tágas kerttel, bővítési lehetőséggel és korszerű műszaki tartalommal. Ha egy nyugodt, mégis jól felszerelt ingatlanra vágyik, ez a Sarkad Teleki részén található ház remek választás lehet.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a különleges ingatlan, forduljon hozzánk bizalommal további részletekért és megtekintésért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Sarkadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sarkad m² ár
244 e Ft
214 e Ft -14%
Ennek az ára
Sarkad átlagár
22 M Ft m Ft
16 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sarkad, Széchenyi

Eladó családi házak a környékről

Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

42 M Ft
4 szoba
80 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17.5 M Ft
1599 m²
220 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13 M Ft
2 szoba
70 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

25 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

32 M Ft
2 szoba
105 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.5 M Ft
1 szoba
75 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²