Seven Pearl

Eladó családi ház
Ráckeve, földszint

+ 11 kép 1/14
84 900 000 Ft84.9 M Ft 758 036 Ft/m2
4 szoba
112 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 807 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 757
Bernát Ágnes
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Azonnal költözhető, új építésű, családi ház 3 hálószobával Ráckevén – közvetlenül a beruházótól!

Ár: 84,9 M Ft
Alapterület: nettó 104 m², bruttó 113 m²
Ingatlan típusa: önálló családi ház
Telek: 807 m²

Miért válassza ezt az ingatlant?
•Újépítésű, önálló családi ház – közvetlenül a beruházótól
•azonnal költözhető ingatlan
•praktikus elrendezés: amerikai konyhás nappali étkezővel, 3 hálószoba, kamra, fürdő/wc, külön wc
•Kertkapcsolatos nappali és terasz – igazi családi otthon
•Modern kivitelezés, energiatakarékos megoldások
•Illetékmentesen megvásárolható
•Babaváró, CSOK, hitel igénybe vehető, teljes körű ügyintézésben ingyen segítünk

Érdeklődés esetén kérem, hívjon bizalommal!
Amennyiben nem tudom fogadni a hívását, rövid időn belül visszahívom.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
758 e Ft
737 e Ft -3%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
84.9 M Ft m Ft
79.5 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

96 M Ft
11 szoba
360 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

29 M Ft
3 szoba
40 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

55 M Ft
4 szoba
93 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

110 M Ft
3 szoba
135 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
157 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

88.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
157 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

175 M Ft
5 szoba
270 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Ráckeve
Eladó családi ház