City Pearl

Eladó családi ház
Poroszló

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
79 990 000 Ft79.99 M Ft 522 810 Ft/m2
4 + 1 szoba
153 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Telekméret: 856 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 496
Jónás Irén
Tiszafüred OTP IP iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Poroszló frekventált részén egy kiváló elhelyezkedésű, 1/1 tulajdonban lévő, per- és tehermentes ingatlan, amely két különálló lakóépületből áll, így családi otthonnak, vállalkozásnak vagy befektetési célra is remek választás. A 153 nm alapterületű teljes közművel rendelkező, szigetelt családi ház, egy 856 nm-es telken helyezkedik el, amely fedett terasszal és jól átgondolt belső elrendezéssel biztosít kényelmes életteret. A házban 4 szoba, 1 félszoba, konyha?étkező, külön nappali, két WC és egy fürdőszoba kapott helyet. A fűtésről több rendszer is gondoskodik: hűtő-fűtő klíma, kandalló, valamint gázcirkó radiátoros fűtéssel, így az ingatlan egész évben komfortos. Az elhelyezkedésnek köszönhetően könnyen megközelíthető, jól látható, így akár vállalkozás működtetésére is ideális.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal bármikor (hétvégén is!), lehetőleg a +36 20 496 68 10 telefonon, ha nem tudom azonnal felvenni, visszahívom, ha a számát kijelzi. További kérdéseire is készséggel válaszolok. A tiszafüredi OTP Ingatlanpont és OTP Pénzügyi Pont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!!! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk! Az adásvételi szerződés megkötéséhez - igény szerint - megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez, hiteligényléshez és CSOK-hoz teljes körűen (igazolások igénylése, nyomtatványok kitöltése, benyújtása, kérelem gondozása stb.).
Irányár: 79,9 millió Ft.
Referenciaszám: M317226

Referencia szám: M317226

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Poroszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Poroszló m² ár
523 e Ft
460 e Ft -14%
Ennek az ára
Poroszló átlagár
79.99 M Ft m Ft
93.3 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Poroszló

Eladó családi házak a környékről

Bükkszék
Eladó családi ház

Bükkszék

69 M Ft
5 szoba
240 m²
Poroszló, Ráboly út 13
Eladó családi ház

Poroszló

13.79 M Ft
1 + 1 szoba
87 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

39 M Ft
3 szoba
118 m²
Karácsond
Eladó családi ház

Karácsond

29.5 M Ft
3 szoba
88 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

19.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

18 M Ft
3 szoba
65 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Bükkszék
Eladó családi ház

Bükkszék

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
160 m²
Poroszló, Feszty Árpád utca
Eladó családi ház

Poroszló

35.9 M Ft
2 szoba
108 m²
Mátraderecske
Eladó családi ház

Mátraderecske

74 M Ft
4 szoba
200 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

59.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

47 M Ft
8 + 5 szoba
383 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

22 M Ft
2 szoba
65 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

32.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

35.99 M Ft
3 szoba
85 m²
Poroszló, Dobosok útja 8
Eladó családi ház

Poroszló

18.94 M Ft
1 + 1 szoba
116 m²
Szarvaskő
Eladó családi ház

Szarvaskő

230 M Ft
5 szoba
424 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
1 szoba
4000 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

15 M Ft
2 szoba
70 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk