Aerogate Homes

Eladó családi ház
Polgár

+ 17 kép 1/20
14 999 000 Ft14.999 M Ft 166 656 Ft/m2
1 + 2 szoba
90 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 981 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 416
Mercédesz Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó ingatlan Polgáron!

1972-ben épült, 981 m² telekkel vegyes falazatú, 90 m² Kádár-kocka, amely remek lehetőséget kínál azoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani és alakítani otthonukat.

90 m² lakótér
Vegyes falazat
Felújítandó, szabadon alakítható
Több mellékhelyiség
Tűzifa- és széntároló
Gondozott telek
Fűtés- és villamos rendszer szezonálisan átnézve

Megtekintés előzetes egyeztetés után csak irodánkon keresztül tulajdonos kérésére.

Érdeklődni: Péter Mercédesz +36 70 416 4037

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Polgáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Polgár m² ár
167 e Ft
317 e Ft 47%
Ennek az ára
Polgár átlagár
14.999 M Ft m Ft
26 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Polgár

Eladó családi házak a környékről

Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

43.49 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

28.99 M Ft
3 szoba
90 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

33.9 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Polgár, Táncsics utca
Eladó családi ház

Polgár

33.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Polgár, Bacsó utca 39
Eladó családi ház

Polgár

12.65 M Ft
1 + 1 szoba
199 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

44.5 M Ft
4 szoba
138 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

32.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

33.9 M Ft
4 szoba
124 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

22 M Ft
2 szoba
70 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

28.99 M Ft
3 szoba
90 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház