Eladó családi ház
Pogány
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
POGÁNY Csendes, Kedvelt utcájában, Családi Otthon, dupla garázzsal és nagy melléképülettel eladó.
Pécstől nem messze, a családosok körében méltán népszerű Pogány község kedvelt részén, a csendes Rozmaring utcában, gondozott és karbantartott, több termő gyümölcsfával beültetett, 900 m² nagyságú, teljesen sík telken álló, kiváló elosztású, kettő szintes, átlagos állapotú, de gondozott, 1990-ben épült, nagyon masszív szerkezetű, nem elnagyolt, külön konyhával, étkezővel, nappalival és három külön nyíló, kényelmes hálószobával rendelkező, dupla komfortos, összesen bruttó 153,27/nettó 150,18 m² nagyságú tiszta lakótérrel, ezen felül fedett tornácokkal, és terasszal, dupla garázzsal, és gazdasági épületekkel bíró, gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal egyaránt felszerelt, klímás, nagyon kényelmes, hangulatos, gyorsan költözhető családi ház eladó.
A kertben a lakóépület mögött kb. 100 m² nagyságú, kifejezetten jó állapotú gazdasági épület található, itt régebben állatokat tartottak, azóta viszont nincsenek kihasználva. Ebben az épületben annak idején 3x16 A is beszerelésre került. A gondozott kertben egy hangulatos filagória kapott helyet, ezen felül a gazdasági épület és a lakóház között került felépítésre a dupla garázs is.
A lakóépület mérete, a helyiségek épületen belüli elosztása nagyon kényelmes és praktikus, ugyanakkor nem kezelhetetlenül nagy, ezáltal a rezsije is alacsony, emiatt egy többgyermekes családnak is kiváló lakhatást biztosít.
Az épület földszintjén található kettő fedett tornác, a kényelmes konyha, a külön nappali és egy szoba, valamint a napfényes, nagy üvegfelületekkel rendelkező étkező, ezen felül a WC, a zuhannyal szerelt fürdő és a lépcsőház is.
A felépítmény felső - nem kényelmetlen - tetőtéri részén kapott helyett a társalgó, kettő külön nyíló hálószoba, még egy WC és egy, káddal szerelt fürdő, valamint egy fedett terasz is.
A lakóépület belső állapota átlagosnak mondható, ugyanakkor jól karbantartott, és gondozott, valamennyi szaniter, csaptelep, belső nyílászáró, stb. ugyanakkor még teljes mértékben a ’90-es évek hangulatát idézi, ezért a mai korízlésnek megfelelően nyilvánvalóan ki lehet ezeket cserélni. A fűtés - választás szerint - üzemeltethető vegyes tüzelésű kazánról, vagy gázkazánról is, a használati meleg vizet ugyanakkor villanybojler szolgáltatja.
Összességében tehát egy kellemes hangulatú, a mai felgyorsult életviszonyok között is vállalható méretű ápolt és gondozott kerttel, kiváló elrendezésű és roppant kényelmes, teljes mértékben logikus elrendezésű belső terekkel rendelkező lakóházzal és egyéb hasznosításra alkalmas gazdasági épülttel felszerelt családi ház kerül most értékesítésre, ahol valóban minden az otthonról és a családi fészek megteremtéséről szól.
Iár: 107,9 mFt Érdeklődni: 30/773-9436
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 01. 24.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pogány