BAM Living

Eladó családi ház
Pilisvörösvár

+ 3 kép 1/6
118 000 000 Ft118 M Ft 1 000 000 Ft/m2
4 + 1 szoba
118 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 270 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 554
Fritz Laura
Szőnyi Home 2020 Bt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Már leköthetők!

Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétellel!

Pilisvörösvár központi részén, szilárd burkolatú utcában, két darab ikerház fél épül, év végi költözési lehetőséggel.

Az építkezés 2026 márciusában kezdődik, a tervekről történő értékesítés elkezdődött, az ingatlanok leköthetők. Az ikerház társasházzá alakul, külön albetétek alakulnak, így a banki finanszírozás is zökkenőmentesen bonyolítható.

Műszaki tartalom:
A külső falak hőszigeteléssel ellátott 30 cm vastag Porotherm Alfa Rapid falazó blokktégla falazatok. A lakáselválasztó falazatok 5 cm hangszigeteléssel elválasztott 2x 20 cm vastagságú SILKA falazóelemből tervezett.

Tetőtér: A külső falak hőszigeteléssel ellátott 30 cm vastag Porotherm Alfa Rapid falazó blokktégla falazatok 25x25 cm km.-ű vb. térdpillérekkel merevítve. A térdfali falazat tetején jellemzően 25x25 cm m.-ű vb. koszorú készül. A végfali oromfalak a tetősík felett zárják a homlokzatot, tetején 25x15 cm km.-ű koszorú készül. A lakáselválasztó falazatok 5 cm hangszigeteléssel elválasztott 2x 20 cm vastagságú SILKA falazóelemből tervezett.

Lépcső
Az épületben két ill. háromkarú gipszbeton lépcső tervezett.

Tetőszerkezet
40 fokos fogópáros szimmetrikus nyeregtető tervezett hagyományos ácsszerkezeti kialakítással, a teraszoknál bemetsződő kis hajlású tetőkiemelésekkel. A tető az oromfalakhoz futtatott.

A faszerkezet tűzgátló gipszkarton elburkolást kap.

A beépítésre kerülő anyagokat égéskésleltető, rovar és gombamentesítő védelemmel kell ellátni.Az épület tervezett fedése betoncserép.

Az épület nyílászárói hőszigetelt 3 rétegű műanyaga ablakok, szúnyoghálóval, redőnyökkel.

A tervezett központi felület fűtése, padlófűtés (hőszivattyúról), kiegészítő törölköző szárító radiátoros fűtéssel.A klímatizálást szintenként elhelyezett klímák biztosítják

A belső villamos hálózat szerelését süllyesztett védőcsőbe, ill. gégecsőbe húzott, szigetelt, rézerű vezetékezéssel és rézerű NYY, NYM, MCu kábellel terveztük.

Az épület világítása részére vezetékkiállás készül, a lámpatesteket az Építtető szerzi be, a világítás és dugaljkörök komplett készülnek, szerelvényeik egységesen süllyesztett kivitelűek lesznek.

Az épület külső világítása helyi kapcsolással fog történni.

A helyiségek világítása egy vagy több helyről, de helyileg lesz kapcsolva.

Az épület belső kialakítása a tervek szerint valósul meg.
A leendő vevőnek lehetősége van a belső színvilágot, a beltéri ajtókat, a hideg és melegburkolatokat, szanitereket, kapcsolókat, konnektorokat kiválasztani.

További információkért forduljon hozzám bizalommal: Fritz Laura 20/554-4640

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Pilisvörösváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilisvörösvár m² ár
1000 e Ft
890 e Ft -12%
Ennek az ára
Pilisvörösvár átlagár
118 M Ft m Ft
166.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilisvörösvár

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

129 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

89.9 M Ft
6 + 2 szoba
150 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

289 M Ft
5 + 2 szoba
250 m²
Pilisvörösvár, Pacsirta utca
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

109.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

89.9 M Ft
6 + 2 szoba
150 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

275 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

119.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

187 M Ft
5 szoba
220 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

135 M Ft
5 szoba
332 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Pilisvörösvár
Eladó családi ház

Pilisvörösvár

199 M Ft
13 szoba
501 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft