Astora Márvány8

Eladó családi ház
Pécel

+ 16 kép 1/19
96 900 000 Ft96.9 M Ft 745 385 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 318 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagy Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Pécelen egy jó állapotú, 130 m²-es vegyes falazatú családi ház, ideális nagycsaládosoknak vagy összeköltözőknek.

A 318 m²-es telken rendezett kert és autóbeálló található.
A házban négy tágas szoba kapott helyet, ebből három hálószoba, így minden családtagnak jut saját, kényelmes élettér.
A belső elrendezés világos, jól kihasználható, rengeteg lehetőséget kínál egyedi és kreatív lakberendezésre.
A földszinten egy fürdőszoba és egy külön mellékhelyiség található, az emeleten pedig további fürdőszoba is kialakítható.
Az emeleti 4 m²-es erkély tovább növeli a komfortérzetet.
A fűtést gázkonvektorok, a nyári hűtést klíma biztosítja.

A környék ellátottsága kiváló, boltok, iskola a közelben, a közlekedés autóval és tömegközlekedéssel is kedvező Budapest gyorsan megközelíthető.

Bővebb felvilágosítás miatt kérem telefonon keressen.
Az Otthon Start keretében megvásárolható, hitelfelvételben segítünk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Pécelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécel m² ár
745 e Ft
832 e Ft 10%
Ennek az ára
Pécel átlagár
96.9 M Ft m Ft
106.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécel

Eladó családi házak a környékről

Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

134.99 M Ft
5 + 3 szoba
183 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

51 M Ft
2 szoba
55 m²
Pécel, Csatári utca
Eladó családi ház

Pécel

210 M Ft
4 szoba
214 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89.99 M Ft
3 szoba
106 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

45 M Ft
1 + 2 szoba
123 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

139 M Ft
8 szoba
542 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89 M Ft
4 szoba
71 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

395 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba