Seven Pearl

Eladó családi ház
Páty

+ 14 kép 1/17
170 000 000 Ft170 M Ft 858 586 Ft/m2
5 szoba
198 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814901
György Laura
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Páton kétgenerációs családi ház eladó!Páty legszebb részén, a Dobogón, csendes kis utcában, de mégis közel a központhoz, kínálok megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 198 m2-es, kétszintes, nappali +4 szobás, családi házat, óriási garázzsal, 800 m2-es telekkel. A ház kétgenerációs, része egy 40 m2-es különbejáratú lakrész, ami egy amerikai konyhás nappali és egy fürdő részből áll. Mivel két lakásos, több generációs háznak van nyílvánítva, így kedvezményes energia felhasználásban részesül, ami igen kedvező a mai energia árak idején.Az enyhén lejtő telek adottságait kihasználva a házba, ahogy belépünk, a fogadó szinten található a szülői háló és fürdő. Innen széles lépcsősor indul lefelé a nappali-ebédlő-konyha-dolgozó szoba együttesébe és felfelé az emeleti szobákhoz és a fenti fürdőbe.Az egylégterű, nappali-étkező-konyhából közvetlenül a kertbe léphetünk a teraszon át, innen élvezhetjük a telek már körbeépített jellegéből adódó intimitását. A nappaliból nyíló dolgozó szoba sajátossága, hogy a mennyezeten meghagyták a tetősíkot ezáltal a belmagasság a szokásosnál jóval magasabb, melyet gyönyörű fa gerendákkal díszítettek és egy hatalmas ablak teszi egyedívé. Az alsó szinten 2 gépkocsi befogadására is alkalmas 20 m2-es garázs. A garázs másik oldalán található a különálló 40m2-es lakrész, ami alkalmas akár a költöző nagyszülőnek, akár irodának vagy egyéb más célra is.A ház 2001-ben épült, a fűtés gázzal és alternatív megoldásként pellettel fűthető kazánnal is biztosított, radiátorok mellett. Páty a budai agglomeráció egyik legkeresettebb települése, mely gyönyörű fekvésével, remek kirándulóhelyeivel, jó infrastruktúrájával a gyerekes családok kedvencévé vált az elmúlt években, nem messze a fővárostól. A közeljövőben átadásra kerül a már építés alatt lévő autópálya lehajtó, ami meggyorsítja a közlekedést.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Pátyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Páty m² ár
859 e Ft
697 e Ft -23%
Ennek az ára
Páty átlagár
170 M Ft m Ft
169.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Páty

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

49.9 M Ft
3 + 1 szoba
65 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

170 M Ft
5 szoba
198 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

139.5 M Ft
6 szoba
342 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

119.99 M Ft
4 + 1 szoba
157 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Páty, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Páty

249.9 M Ft
7 szoba
477 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

178.5 M Ft
5 szoba
136 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

380 M Ft
8 szoba
840 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

260 M Ft
6 szoba
285 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

260 M Ft
6 szoba
285 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

178.5 M Ft
5 szoba
136 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

79.9 M Ft
5 + 1 szoba
246 m²

Falusi CSOK ingatlanok