Metrodom

Eladó családi ház
Páty

+ 4 kép 1/7
110 000 000 Ft110 M Ft 1 294 118 Ft/m2
3 szoba
85 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 1144 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Majkuth Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Páty központi részén található, teljes felújítást igénylő (más esetben lehet bontandó), vegyes falazatú, nettó 85 nm, bruttó 110 nm családi ház szép nagy telken. Az ingatlan körbekerített, a telek mérete 1150 nm. Három szoba, konyha-étkező, fürdőszoba, WC-zuhanyzó, közlekedő, előtér helyiségekből áll. Kertkapcsolatos, valamint további tároló illetve műhely épületek lettek kialakítva. A ház előtt a telken belül autók parkolására van lehetőség, egy autó részére garázs is van. A fűtést gáz cirkó kazán is és vegyes tüzelésű kazán is biztosítja! Az ingatlan ipari árammal, három fázissal rendelkezik. A kertben igazán szép koros fák, örökzöldek, lombhullatók, cserjék, virágok mind megtalálhatóak. A telken régi gyűrűs kút biztosít plusz vízellátást. Remek közlekedés (gyalogosan is), minden a közelben, tömegközlekedés, iskola, óvoda, bölcsőde, bevásárlási lehetőségek stb. …
Beruházásra is alkalmas, Vt-O-02 besorolású, elhelyezhető épületek: lakó, Iroda, kereskedelmi, szolgáltató, szállás, vendéglátási, hitéleti, nevelési, oktatási, egészségügyi, szociális, kulturális, sport.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Pátyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Páty m² ár
1294 e Ft
390 e Ft -231%
Ennek az ára
Páty átlagár
110 M Ft m Ft
33.6 m Ft -227%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Páty

Eladó családi házak a környékről

Páty
Eladó családi ház

Páty

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

73.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Páty, Benedek Elek utca
Eladó családi ház

Páty

70 M Ft
4 szoba
107 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

310 M Ft
7 + 1 szoba
316 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

49.9 M Ft
3 + 1 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

170 M Ft
5 szoba
198 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

79.9 M Ft
5 + 1 szoba
246 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

79.9 M Ft
5 + 1 szoba
246 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Páty
Eladó családi ház

Páty

360 M Ft