Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
A megvételre kínált ingatlan Ózd város -Kistónak nevezett részén található, csendes mellékutcában, jó szomszédságban.
A normál telek körbe van kerítve. A lakóház mellett rakodóhelyiségek és egy garázs is található.
Az épület 2 szintes, belső lépcsőházzal rendelkezik. Két generáció együttélése megoldható, hiszen mindkét szinten rendelkezésre állnak a közüzemek.
Az épületen belül is található egy garázs, valamint itt kapott helyet a kazánház, 2 szoba, kamra, mosdó és -WC helyiségek./konyha kialakítható/
Az ingatlan teljes közművel rendelkezik,/ gáz, vezetékes víz, áram és szennyvízcsatorna. /
A belső lépcsőn az emeletre jutunk, ahol kialakításra került egy tágas előtér, amiből egy terasz nyílik, valamint 3 szoba, konyha, kamra, fürdőszoba WC-vel helyiségek.
A fűtésről radiátorok gondoskdnak, gáz és vegyestüzelésű kazánokkal, a melegvizet villanybojler szolgáltatja.
Ha nincs elég készpénze, segítünk a jelzáloghitel, a babaváró hitel, az újonnan induló 3 %-os hitel, a CSOK+ hitel ügyintézésében. Mindezt sorban állás nélkül az ingatlanirodában.
A helyszíni megtekintés, csak előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Érdeklődni a megadott telefonszámon 9:00 és 18:00 óra között
TALÁLJA MEG ÚJ OTTHONÁT AZ
ÚJ OTTHON INGATLANIRODÁNÁL !!
http://www.ujotthoningatlan.com
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Ózd, Sajóvárkony, Taksony vezér utca