City Pearl

Eladó családi ház
Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő, Tövis utca

+ 4 kép 1/7
62 000 000 Ft62 M Ft 673 913 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 730 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 338
Ingatlan Aréna
Ingatlan Aréna

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újkistelekiszőlőben, rendezett környezetben , új építésű önálló családi ház 2026 szeptemberi átadással eladó.

A házról:

- új építésű

- tégla falazat, 15 cm homlokzati szigetelés, 25 cm födémszigetelés

- 3 rétegű, műanyag nyílászárók

- 92 m2 az alapterület

- tágas nappali-konyha-étkező, 3 hálószoba, fürdőszoba,wc, előszoba,háztartási helyiség közlekedő tagolja

- burkolatok, beltéri ajtók még választhatók

- az udvar szépen térkövezett lesz

- 730 m2 telek

- fűtés hőszivattyús, minden helyiségben padlófűtéssel

- a képek illusztrációk és nem egyenértékűek a kivitelezési műszaki tartalommal.

Megtekintés előre egyeztetett időpontban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 28.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
674 e Ft
691 e Ft 2%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
62 M Ft m Ft
104.6 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő, Tövis utca

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház